Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első szülés után mikor...

Az első szülés után mikor érezted azt, hogy jöhet a második?

Figyelt kérdés
Nekem lassan 4 év telt el, úgy érzem, szeretnék még egy gyereket, de a szülést még mindig nem hevertem ki.
2020. febr. 7. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

5 év. De nem a szülés miatt, csak azt gondoltam eleg egy.

A kicsi első alkalombol fogant. Több gyerek tényleg nem lesz már.

2020. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Sosem fogom úgy érezni, hogy jöhet a következő.
2020. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
6 hónapos a kisfiam, már lassan tervezgetjük a kistesót.
2020. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Szülés után rögtön. 😂 De megfogadtam, hogy egy évet várok a következővel, hogy addig csak vele foglalkozzak/foglalkozzunk. Persze közben sokszor gondoltam rá, hogy már szeretnék még babát (nagyon szeretem a gyerekeket), de a természet is közbe szólt, vagyis nem lettem újra terhes. Most lesz hónapos a gyerekünk, most már viszont szerintem ideális lenne, ha sikerülne a baba.

Mondjuk nekem szerencsére első szülés tök könnyű, és gyors volt, nem is fájt annyira (9 perc alatt megszültem), de néha tartok tőle, hogy a többivel nem lesz ekkora mázlim. Viszont tuti, ha nem lett volna ilyen "jó élmény", akkor sem hagynám, hogy ez határozza meg a dolgot, meg a végeredményért megéri.

Egyébként sokan mondják, hogy a második, harmadik... szülés könnyebb, lehet neked is az lesz.

2020. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Azt valamiért kifelejtettem, hogy 14 hónapos lesz. 😂

2020. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
3 hónapos volt a kislányunk. Bár érezni nem éreztem úgy, nem voltam felkészülve lelkileg, de szerettem volna pici korkulonbseget és 6.hét utan probalkozni kezdtünk. 4 honapos volt mimor pozotivat teszteltem. Viszont nem banom egyaltalan, 9hónap alatt felkészültem az ujabb szulesre es egyaltalan nem volt rossz elmeny,nem csinalnam vissza.
2020. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 évvel, meg is fogant, de sajnos missed ab lett. Aztán kellett egy kis idő a lelkemnek, így 5 év korkülönbség lett a lányom és a fiam között.
2020. febr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2év
2020. febr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Decemberben töltötte a lányom 8 élet évet. 5.honapja próbálkozunk a kistesoval. A férjem sokáig 1 gyerkőcök akart, nem is zaklattam hogy én szeretnék még. 2018ban házat vásároltunk és végül azt indta ő is szeretne még egy picit 🙏😁 tartok tőle hogy nem lesz egyszerű es bízom hogy már nem sokat kell várni. Sajnos azt érzem már így is nagy a korkulonbseg. De hozzateszem a lányom már nagyon örülne 😊 egy kistesonak
2020. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Kb 2 hét, mindegyik gyereknél. A legkisebb korkülönbség 11, a legnagyobb 22 hónap a 4 gyerek között. Én imádom ezt. 😊
2020. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!