Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülők! Mi volt az első...

Szülők! Mi volt az első gondolatotok, amikor megtudtátok, hogy jön a baba? Anyák: Hogyan értesítettétek róla a párotokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várom válaszaitokat! :)

2017. júl. 13. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hú, máris, komoly, biztos felkészültünk? Segítség!" Elsőre összejött.

Hogy értesítettem? :)

Visszamentem a fürdőből a hálóba - addigra nagyjából túl voltam az első pánikon - és a fülébe súgtam, hogy "hahó, ébresztő, apa leszel! :) ". Ő pedig átfordult a másik oldalára. Kellett vagy 10 perc mire leesett, hogy mit is mondtam (hajnal 5-kor mentem ki tesztelni, mert akkor kellett pisilni, s ugye első vizeletből érdemes). Nagyon örült, cseppet se pánikolt velem ellentétben.

2017. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos! :)
2017. júl. 13. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Mindkétszer együtt csináltuk a tesztet.

Az elsőnél az első gondolat kb az volt, hogy 'úr isten, ezt jól el-----am, most mi lesz??' (Kb 3 hete voltunk ekkor együtt!)

A második tervezett volt, tudomásul vettük hogy sikerült, ennyi.

2017. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk lombikkal sikerült, tesztelni nem mertem. A vérvétel eredményből derült ki amit az orvos mondott el. A férjem is jelen volt, tehát mi egyszerre tudtuk meg.


Az első gondolatom, nekem az volt, hogy ez biztos, nem lehet, hogy elcserélték az eredményt? Utána pedig az, hogy, hogy lehetek ilyen szerencsés, hogy ez velem történik meg.

2017. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Sok ido után jott össze. Én sírtam. Nem féltem vagy ilyesmi, csak nagyon nagy megkönnyebbülés volt. (...lett volna ha ezután nem idegeltem vna meg magam a szivhangig vagy ket hetet... De akkor, ott reggel nagyon-nagyon megkönnyebbültem).

Páromnak a tesztet mutattam, hogy szerinte? Akkor mar bőgtem.. Alig lattam. Mondta h igen.. Na ez tényleg ketcsikos. :) Örültünk. (en amugy meg mindig bögök ha eszembe jut)

2017. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Idegbeteg módjára berohantam a párom munkahelyére, előtte persze hívtam, hogy megyek, és azt is elmondtam, hogy pozitív lett a teszt. Szóval egyáltalán nem úgy reagáltam, ahogy szerettem volna, nem tudtam úrrá lenni az izgalmamon.

Ő persze tisztességesen reagált, és megkönnyezte. Na, majd a másodiknál...

2017. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

A pozitív teszt után nehéz volt elhinnem, hogy egy kis élet növekszik bennem. Te jó ég, tényleg szülők leszünk! Te jó ég, akkor akkor most mit is kell csinálni????


Este írtam egy cetlit a páromnak, becsúsztattam egy fiók ajtajához, hogy kilógjon. Szóltam neki, hogy nézze meg mennyi pénzünk van még a pénzes fiókunkban?? Odament, a cetlire az volt írva: "Nem gond ha mától...." majd ha kihúzta a fiókot bent volt a teszt és egy másik cetli: "...Apának hívlak?"


Alig tért magához. Boldog volt. De egy csomószor visszakérdezett: "Tényleg??? Tényleg?"

2017. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez a harmadik terhességem két vetélés után. Az utolsó műtétem januárban volt, februárban teherbe is estem. A kimaradt menzesz után kb. másfél héttel csináltam tesztet délután. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar összejön ismét, de nagyon boldog voltam. Bocsánat, ezért, de a tesztet a fürdőben hagytam és beküldtem a páromat. Ő is boldog volt. Ma vagyok 21 hetes és fiúnk lesz. ☺
2017. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Elsőre összejött. Megmondom őszintén az első gondolatom az volt, hogy na ne, és nem erről volt szó. Én valahogy úgy képzeltem, hogy akkor jókat szexelünk végre védekezés nélkül aztán egyszer majd terhes leszek. Senkit se ismerek, akiknek azonnal összejött volna. Erre mi meg eldöntöttünk, hogy akkor próbálkozzunk, onnantól volt együtt 4 napunk, utána munka miatt két hétig nem láttuk egymást, és addigra már ugye ki is derült, hogy sikerült is és jött a hányinger meg a többi...

Ez biztos felháborít mást, akinek meg nem akar sikerülni, de azért elég sokk bír az is lenni, mikor azonnal összejön. Nyilván tudtam, hogy ha gyereket csinálunk abból akár gyerek is lehet, de akkor is ledöbbentem. A férjem meg nagy lazán közölte, hogy hát persze, hogy rögtön teherbeestem, ő már akkor tudta, mikor eldöntöttük, hogy most akkor ő tuti teherbeejt. Neki meg tök természetes volt, hogy azonnal terhes leszek, hogy mit kell ezen próbálkozni ő nem is érti. Na mondom...

2017. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez remek, gratulálok! :) Utolsó: Nekünk is elsőre összejött, most vagyok a 33. hétben, és kisfiút várok. Köszönöm mindenkinek a válaszát, öröm olvasgatni! :)
2017. júl. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!