Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed movo tesztcsíkról mi a...

Romed movo tesztcsíkról mi a véleményetek? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Csak ezt a fajtát kaptam most reggel a boltban, egyátalán nem ismerem. Tapasztalatokra lennék kíváncsi
2020. febr. 9. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert első babánkkal predictort használtam. Most meg ilyet kaptam ... 👀
2020. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejött. Ha nincs baba full hómező, de mikor volt (kémiai, vagyis nagyon hamar elment, egy hét késés után) azt viszont szépen, de halványan mutatta

Ha nincs baba időn túl sincs rajta semmilyen csík :)

2020. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 😘
2020. febr. 9. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz vele?
2020. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassan erősödik rajta a tesztcsík, és sokkal halványabb mint más tesztek amik szinten 25 mIU erzekenyek. Egybként a terhességet kimutatja, de ha negativ lesz nem kell elkeseredni, pár nap múlva újra kell tesztelni.
2020. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerdára nem várom, előtte nem szeretnék tesztelni, de kérdéses, hogy kibírom e 😅🙈 mindenkinek nagyon köszönöm 😘
2020. febr. 10. 05:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A Romed a kémiai terhességet is mutatja, ha nincs semmi akkor full hómező, később sem lesz csíkos. De annyi biztos baj van vele hogy felesleges reményt kelthet emiatt. Sok sikert
2020. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2020. febr. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!