Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszttel tapasztalatok?

Teszttel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Volt olyan valakinek, hogy az one step maximum csak halvány csíkos vokt, míg egy komolyabb (predictor) már szépen mutatta a 2 csíkot?
2020. febr. 9. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de olyan ápoltunk már több is volt aki képtelen volt egy olyan primitív eszköz kezelésére mint a terhességi teszt.
2020. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartok itthon terhességi teszteket, mert minek. Egyszer, mikor napok óta késett, vettem egyet, hogy másnap megcsinálom, de addigra megjött (ekkor még nem akartunk gyereket). Aztán mikor már akartunk, és megint késett, megcsináltam az akkor már közel egy éve lejárt tesztet. Kicsivel időn túl, halványan mutatott valamit. Vettem egy Predictort, másnap megcsináltam, és szinte azonnal majdhogynem erősebb lett a tesztcsík a másiknál.

De a halvány csík is csík, felesleges orrba-szájba tesztelni. Én azért teszteltem újra, mert nem tudtam eldönteni, vajon a lejárt tesznek hihetek-e, ha 3 perc helyett 4-nél jelent meg a csík.

2020. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt hogy a onestep halvány pozitív, egy xepil vagy facelle pedig tök negatív! Na azóta el is felejtettem szépen a onestepet.
2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb volt pozi egy nappal mint a predictor. A facelle és a onestep már halvány pozi volt , mikor a predictor negativ
2020. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Bár én a one stepen is láttam, de extra halvány volt, olyan mint amikor odaképzeled. másnap a predin is halvány, de jól kivehető volt.
2020. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!