Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a Facelle...

Tapasztalatok a Facelle teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez nem is kérdés, inkább tájékoztatás. 6 napja késik, az elmúlt 2 hétben döbbenetes mennyiségű tesztet csináltam, mindenfélét. 10-est, 25-öst, tényleg sokfélét próbáltam. Hogy miért? Azért mert a Facelle vizeletsugaras tesztje becsapott. Az összes facelle tesztem pozitív volt halványan, de sose erősödött. Az összes többi teszt pedig negatív volt mindig. Hozzáteszem, hogy a facelle mártogatós is negatív volt. Úgyhogy ha nem akartok idegbajt kapni, mint én, hogy akkor most mi van, akkor ne használjátok. Közben amúgy készült vérvétel és UH is, nem vagyok terhes, bár még mindig nem jött meg. Az a megdöbbentő, hogy nem kell mereszteni a szemem, hogy lássam a második csíkot, és kivétel nélkül mindegyik (kb 10 db) olyan volt. Azért írtam le, mert nagyon berágtam, hogy így meghülyíti az embert.
2018. aug. 29. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok helyen , sok embertől hallottam már ezt a facelle tesztről.
2018. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hittem már velem van a baj. Soha többé Facelle :(
2018. aug. 29. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A mártogatós facelle viszont nagyon jó!

Nekem mindig az adta a legerősebb csíkot.

2018. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Rossmannban 299.- ert vettem vagy 5-6dbot! Elsot megcsinaltam nagy volt az orom halvany pozi! Ez a facelle martogatos,10es erzekenysegu. Megcsinaltam 2-3-4-5 db-ot vagy is kb mindet!! Mind reggeli pisibol es ott lett gyanus minde halvany pozitiv volt de sosem erosodott!!! Aztan egyik delutan mikor vettem az nap reggel CB digitalis tesztet szoval a legdragabbat na delutan 4-5 korul pisi kozben szepen megjott a menzeszem! Nem kapott el az idegbaj dehogy! Senkinek nem ajanlom azt a Facelle tesztet!!!
2018. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!