Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbe?

Ez trifázisos görbe?

Figyelt kérdés

Másfél év próbálkozás után, első clostis hónap petevezeték átjárhatósági vizsgálat után közvetlenül.

Szerintetek ez trifázisos görbe lenne? 1 éve mérem már, de ilyen "szép" még nem volt. Tudom, hogy az esetek 5% nem jelent feltétlenül terhességet, csak érdekel, hogy ez az lehet-e.


Köszönöm szépen!


[link]



2020. febr. 12. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát szerintem igen. Sőt, nekem majdnem ugyanilyen volt, most vagyok 6+5 hetes terhes.
2020. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia! Gratulálok!! Remélem igazad lesz, olyan rég óta várunk Rá.. :)

Most azt nem tudom mi a nem várt napja, mert ugye előbb volt ovulációm. Úgy igazán 12 napja van fent a hőm. 2 nap múlva esetleg már tesztelhetek szerinted?

2020. febr. 12. 13:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hormonjaid rendben vannak? Pajzsmirigyed nézték? Annyira magas az alaphőd, hogy sanszos a túlműködés. Nézess egy tsh-t
2020. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A hormonok rendben vannak (már), letroxot szedek, 2,8 volt tsh-m, de azóta rendben van, most nézettem ebben a hónapban és 1 körül volt.


Egyébként mindig 36,6 és 36,7 körül szokott lenni az alaphőm, most nem tudom mitől lett 36,8.


Én úgy tudom az endokrinológustól, hogy ha 36,8 felett van az alaphő, akkor állhat fent pajzsmirigy túlműködés, addig még normálisnak számít.

2020. febr. 12. 14:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ígéretes a görbe. 🙂 14 dpo már tuti mutat majd valamit. Elvileg a 15. napon kellene megjönnie ovu után.

Csak kíváncsiság, kaptál valami mást is closti mellé?

2020. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meglátjuk..:) Nem merem beleélni magam, annyiszor csalódtam már. :(

Csak vitaminokat szedtem mellé (C, D, E, B komplex, néha szelén a pajzsmirigy miatt)

Korábban próbáltam már a méhpempőt, meg az inofolicot, de valószínű volt egy kis petevezeték letapadásom, ezért (sem) sikerülhetett, így hiába szedtem bármit is.

2020. febr. 12. 15:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen! Nekem a 13. dpo-n délutáni vizeletből már egyértelmű pozitív volt a teszt. 1. voltam.
2020. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem pénteken reggel tesztelek, ha akkor még magas lesz a hőm. Megírom majd az eredményt!😊
2020. febr. 12. 19:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Ígéretes görbe 👌 Várjuk az eredményt 😊
2020. febr. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Direkt nem vettem tesztet, hogy ne tesztelgessek feleslegesen, de a korábban rendelt ovulációs tesztekhez kaptam ajándékba egy 10-es one step-et. Gondoltam megcsinálom, hátha.. De sajnos negatív, a hőm viszont még mindig 37,2. Reggel kicsit éreztem a hasamat, olyasmi volt, mint a menstruációs fájdalom, de mégis teljesen más érzés volt, kicsit még csipkelődős érzés is volt.

Ha onnantól számolom a dpo-t, hogy 37-ig felment a hőm, akkor ma van a 13., de ha már a 36,9-től akkor ma van a 14. dpo. Szerintetek?

2020. febr. 13. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!