Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbe?

Ez trifázisos görbe?

Figyelt kérdés

Másfél év próbálkozás után, első clostis hónap petevezeték átjárhatósági vizsgálat után közvetlenül.

Szerintetek ez trifázisos görbe lenne? 1 éve mérem már, de ilyen "szép" még nem volt. Tudom, hogy az esetek 5% nem jelent feltétlenül terhességet, csak érdekel, hogy ez az lehet-e.


Köszönöm szépen!


[link]



2020. febr. 12. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amikor nekem meg kellett volna jönnie (illetve 13. dpo-n, amikor teszteltem is), akkor én egy ilyen nagyon fura húzódó feszülést éreztem az alhasamban, de kicsit sem olyan volt, mint amikor meg akar jönni. Tulajdonképpen ezért teszteltem, szinte teljesen biztos voltam benne, hogy sikerült, és úgy is lett. Nekem délutáni vizeletből kimutatta egy 10-es facelle. 1. voltam.
2020. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, valami olyasmit éreztem én is, feszülés, húzódás. Furán fog hangzani és előre is bocsánat, de olyasmi érzés, mint mielőtt az embernek hasmenése lesz.. :D


Mindenképpen veszek egy jobb tesztet és megcsinálom majd holnap, ha még mindig fent lesz a hőm.


Köszönöm a választ! :)

2020. febr. 13. 09:15
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történik velem, a hőm továbbra is 37,2, de a teszt negatív. 😔 Lehet én is abban az 5%-ban leszek..

Ha a ciklusnapokat nézzük, akkor ma van a 27., így hétfőn van a nem várt napja, de ha a dpo-t nézzük akkor ma van a 15-16. dpo, tehát már vagy meg kellett volna jönnie vagy mutatnia kellett volna valamit a tesztnek.

Nem értem..😫

2020. febr. 15. 09:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, Kérdező? Hogy vagy?
2020. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sajnos én is az 5% táborát erősítem. Ma reggel leesett a hőm és meg is jött. Ez az én formám..😞 ez volt a 20. hónap.

Jöhet a második clostis hónap, hátha..

2020. febr. 17. 19:48
 16/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, sajnálom kedves kérdező. ☹️

Nekem is ez a második clostis hónapom. Szedj sok e vitamint, mert a closti vékonyítja a méhnyálkahártyát. Drukkolok!

2020. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó!! Én is drukkolok neked, remélem ez lesz a mi hónapunk! Ha van kedved írj majd ide, hogy mi újság veled!☺️
2020. febr. 17. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!