Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gábriel terhességi tesztet...

Gábriel terhességi tesztet csináltam negatív lett tegnap de nem dobtam ki és most vettem eszre hogy halvány második csík is látszik, lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 14:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem. Reggelibol csinalj holnap vagy holnaputan.
2020. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Késik már a menstruációd? Ha még nem, akkor simán lehet, hogy terhes vagy. A digitális teszt sem varázsol, csak megbízhatóbb, de annak is kell elegendő hcg. Valamelyik reggel csinálj egy tesztet.
2020. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Két hete késik.
2020. febr. 13. 20:23
 14/27 anonim ***** válasza:
2 hetes késésnél a nap bármelyik szakában végzett teszt már kimutatja a terhességet, nem szükséges koncentrált vizelet. A teszt egy bizonyos idő után nem értékelhető. Nem vagy terhes.
2020. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg más miatt nem jön meg a menstruációd. Ha a következő is kimarad menj el dokihoz. Nekem volt olyan, hogy egy teljesen kimaradt. Utána pedig akkor jött meg újra amikor esedékes lett volna. Van ilyen.
2020. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.holnap megyek dokihoz uhra kíváncsi vagyok mit mond.
2020. febr. 13. 21:38
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem pozitiv lesz par nap mulva. Az elso Gabriel teszt nekem idon bel semmit nem mutatott fel ora mulva halvany pozitiv lett. Vele egz idoben csinaltam facelle tesztet is az idon belul egyertelmu pozi lett
2020. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mit mondott ma a doki?
2020. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Bal oldali ovariumba van egy ciszta,de terhességet kizárta.valojaban nem mondott semmit csak ha megjön és elmúlik menjek rakszuresre.De nem értem hogy miért nem mondott semmi konkretumot.januar 5en volt utoljára menszim.mondjuk kíváncsi lennék hogy a terhességét mikor lehet látni uhn?endometrium 7,7 mm ennyit még tudok.reménykedem még, de ma az orvos elvette a kis reményt is.esetleg ha valaki tudna tanácsot adni miért nem jött meg,szívesen olvasnám 😊
2020. febr. 14. 21:42
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy van egy 20mm és egy 27mm tüsző. Az talán megrepedhet még.szerintetek.?
2020. febr. 14. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!