Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett egy nagyon halvány 2....

Phon0217 kérdése:

Ma lett egy nagyon halvány 2. csík a terhességi tesztemen. Utána csináltam egy másik félét, az meg negatív lett. Most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Reggel nem az első, hanem a második vizeletből csináltam egy elég érzékeny, Predictor Early tesztet, amin egy nagyon halvány második csík lett. Utána pár pisivel később csináltam egy X-epil-est ami egyértelmű negatív lett. Bár ez annyira nem érzékeny teszt. Most kicsit összezavarodtam. Valaki tapasztalt hasonlót?

2020. febr. 1. 16:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik napon vagy?
2020. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Késik már? Ha reggel is csak halvány volt akkor mit vártál később? Nyilván ha van is hcg a szervezetedben még nagyon alacsony.
2020. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Múlt szombaton kellett volna megjönnie.
2020. febr. 1. 16:54
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Akkor már nem halvány kéne hogy legyen. Szerintem valamit elnéztél az első teszten
2020. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Töltök fel róla képet.

Hozzá kell tennem, a menstruációm nagyon össze vissza jön meg, nem lehet kiszámítani, ezért szoktam tesztet csinálni ha szóba jöhet valami. Még soha nem volt halvány csíkom.

[link]

2020. febr. 1. 17:13
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg ott can. Hát lehet később volt a peteérés és eltolódott az egész ciklus ha azt mondod amúgy sem szabályos. Hétfőn vagy kedden reggeli elsőből tuti mutatni fogja ha van valami.
2020. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Hétfőn délután egyébként is megyek a nőgyógyászomhoz, nem emiatt. De előtte hétfő reggeliből csinálok egy tesztet. Ha van is valami, akkor az nagyon korai lehet még, ő ilyenkor lát már valamit?
2020. febr. 1. 17:33
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

A predi jóval érzékenyebb mint az xepil.

Halvany pozitív !

2020. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Ha szólsz neki, csinál egy hüvelyi ultrahangot és látni fogja.
2020. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezekszerint hétfőn minden kiderül :)
2020. febr. 1. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!