Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gábriel terhességi tesztet...

Gábriel terhességi tesztet csináltam negatív lett tegnap de nem dobtam ki és most vettem eszre hogy halvány második csík is látszik, lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 14:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok még mindig nem jött meg a menszeszem.a melleim nagyon érzékenyek, főleg a mellbimbom. Hát kíváncsi lennék ha nem vagyok terhes akkor hol késik a menszi.
2020. febr. 16. 10:52
 22/27 anonim ***** válasza:
Cisztád van, ami okozhat vérzészavart. Meg lehet hormonális problémád is, az is okozhat vérzészavart. Több, mint 2 hetes vérzéskésésnél egyértelműen látott volna terhességre utaló jelet az orvos. Ha nem látott, akkor hidd már el, hogy nem terhesség miatt késik a vérzésed!
2020. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Képed nincs a tesztről? Mert ha rózsaszín a csík időn túl ,az bizony pozi lesz pár nap múlva időn belül is.
2020. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Szia nincs már meg kidobtam.masik tesztet nem vettem mert a doki azt mondta hogy nem vagyok terhes.de azóta sem jött meg és nagyon fajnak a melleim.
2020. febr. 18. 11:55
 25/27 anonim ***** válasza:
Én azért vennék a helyedben egy 10-es tesztet és reggel megcsinálnám :)
2020. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
En is csinalnek egy masik tesztet is.
2020. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett kérlek!
2020. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!