Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki már a...

Van itt olyan, aki már a pozitív teszt előtt tudta, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 08:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer. Mértem reggelente a hőmet, és nem esett le. 5 perc múlva 2 csíkosat pisiltem.
2020. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
A másodikban szinte biztos voltam. Se előtte, se utána egyiknél sem. 😊
2020. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem tünetből, csak valahogy tudtam
2020. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Volt egy olyan fura hasfeszülésem, amilyen még soha, egyáltalán nem olyan, mint amikor megjön. 13. dpo-n voltam, és délután pozitív is lett a teszt. És előtte pár nappal is sejtettem már, mert egyértelműen trifázisos volt a görbém, és tudom, hogy nem mindig jelent terhességet, de valahogy azért sejtettem, hogy most igen.
2020. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem olyan volt h biztosra ereztem/tudtam h sikerult es a végén mégsem lett baba.
2020. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évig próbálkoztunk mire sikerült a baba.Az első probalkozos hónapban úgy gondoltam sikerült,de persze nem.Aztan csak 23 hónappal később éreztem úgy, hogy most igen és akkor a 12.dpo már pozitív volt a teszt.
2020. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelés előtt már biztosak voltunk benne. Az az egy opció volt még, hogy esetleg beteg a feleségem.
2020. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, mert állandóan fáztam. Meg a hús szagától (nem volt romlott) felfordult a gyomrom és akkor még nem késett.
2020. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal nem várt előtt, fura tüneteim voltak. Egész nap émelyegtem, ebédkor megszédültem ültömbe, hazafele a munkából furán fájt a hasam, nem az egész hasam görcsölt, mint mensikor, hanem csak a méhem körül volt fura feszülés. Ekkor este halvány pozi lett 3 különböző tesztem is.


Ha terhesség okoz tüneteket, akkor a teszt is pozi lesz.


Nemrégiben megint halvány pozik lettek a tesztek, ismét korán hasonló tüneteim voltak, mint akkor mikor terhes lettem...sajnos most nem fejeződött be, időre még a mensim is megjött, de ismét tünetek mellett halvány pozik lettek a tesztek. Amikor csak beképzeltem, hogy na most tuti terhes vagyok, hómező volt minden teszt, hiába éreztem, gondoltam, vagy hittem.


Persze azóta tudom milyen, és azt kell mondjam, egyértelműen mások a tünetek, mint a pms. Másképp érzi az ember :D

2020. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két terhességemnél azért teszteltem napokkal a mensi előtt, mert éreztem a beágyazódást, nagyon jellegzetes szurka volt egy ponton. Soha máskor nem éreztem olyat. Mindkétszer még aznap halvány pozi lett a teszten.
2020. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!