Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos menstruációm után...

3 napos menstruációm után közvetlenül erős folyásom van. A ciklusom 28 napos, most is időben jött, de normál esetben mindig 5 napig tart. A 4. napon reggel nyúlós nyákot is tapasztaltam. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfázva és fertőzésem sincs.
2008. nov. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról,hogy valakinek a menstruációja után közvetlenül volt peteérése. A hődet nem méred?
2008. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Éppen most néztem meg az ovu mikroszkópom (a reggel 7kor vett mintát, amit elfelejtettem akkor megnézni) és páfrányos félig. Múlt hónapban is ekkor kezdődött, de létezik egyáltalán ilyen? HIszen még normál esetben majdnem mensiznem kéne. A 6. napon vagyok.

Hőmet nem mérem, a 3 éves fiam kelt minden nap, ágyban maradni, míg hőmérőzök szinte lehetetlen mellette :)

2008. nov. 20. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg érdekes hőmérés lenne:)

Mivel nem vagyunk egyformák, ezért előfordulhat. Én ezt egy könyvben olvastam: Zita West: Gyereket szeretnék. Nagyon szuper könyv, minden benne van érthetően.

Akkor most mindent bele:)

2008. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden esetre érdekes, már az előző hónapban is furcsálltam, hogy miért ilyen korai. Lehet, hogy felkeresem a nőgyógyászom, hogy ez normális-e.
2008. nov. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!