Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2Napja erős hányingerem van...

2Napja erős hányingerem van és megfog jönni érzésem. Elvileg jövőhétre nem várom. Reggel picit meg is szédültem. Nem korai még ilyeneket érezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem mindegy, hogy mit értesz jövőhét alatt. Holnapra nem várod vagy mondjuk vasárnapra?
2011. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elég rendszertelen :S olyan kedd környékére nem várom, de úgy fáj most is a hasam :S mintha bármelyik pillanatban meg akarna jönni
2011. jan. 2. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:

én keddre nem várom,és pé után 4-5 nappal már esténként sűrűn ki kellett mennem.

A + fog jönni érzés lehet a beágyazódás jele.

Van olyan is,aki a vélt megtermékenyülés után 1 héttel már iszonyatosan sz.rul volt. Persze okkal.

Tehát semmi sem kizárt:)

Írsz ha kiderült babás vagy e vagy sem?

Szorítok,hogy + legyen az a teszt!!!!!!

üdv:anisz

2011. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze,h írok és kösziii :):)

a derekam is fájdogál :(:)

2011. jan. 2. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! ma reggel egy +-t teszteltem:))))

Szorítok,hogy Neked is egy ilyen szép teszted legyen!!!

Üdv?anisz

2011. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajjj dejóóó! gratulálok! én félek,hogy csak megfog jönni :( :S
2011. jan. 3. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:

nem mondtam,hogy én nem félek, kislánnyal és 2 vetéléssel a hátam mögött (gyerek,vetélés,gyerek,vetélés -így volt sorban. tehát most elméletileg gyermek kellene,hogy legyen) De minél jobban félünk,annál roszabb lesz. -persze,könnyű ezt mondani,de egy próbát megér! Ó,milyen szép jutalom jár érte!!

Üdv:a.

2011. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja,amit elfelejtettem: ha a tüneted fenn áll,akkor nem kell félni! Volt 1 csaj,akinek a tünetei mellé hetekig vérezgetés is társult. Megtartásra szedte a duphasont utána az erősseb típusú gyógyszert és egy idő után elmúlt a vérezgetés,és egészségesen fejlődött tovább a kicsi:)
2011. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!