Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt ovulációm naptár...

Tegnap volt ovulációm naptár szerint. Lehet beágyazódás tünete?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt fájt jobb oldalon alul a hasam. Tegnap nem volt különösebb tünetem. Hétfőn voltunk együtt megszakítással. Előtte pisilt, tehát az előváladék kicsit "tisztult", ha fogalmazhatok így. Ma égő érzés van az alhasamban, kicsit szurkál is jobb oldalon. 27-én kell megjöjjön. Addig gondolom a tesztelésnek sincs értelme.

A kérdésem az lenne, hogy lehet e beágyazódás tünete? Vagy valami másé esetleg?


2020. febr. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem!!!!
2020. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne fárassz már! Tudod, hány nappal ovu után van a beágyazódás? Megsúgom, kb 7-8 nappal később.
2020. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most ovulálsz és azt érzed.

A beágyazódás kb 10 nap..az biztosan nem lehet.

2020. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mesélje el már valaki miért is lettem lepontozva?

Nem igazán értem.

1 -es voltam.

Köszönöm előre is.

2020. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass egy kicsit ,hogy tisztában legyél a saját tested működésével és akkor nem teszel fel ilyen kérdéseket. A beágyazódás 7-10 nap ovu után. Ezért van ,hogy tesztet csak az elmaradt menstruációkor érdemes csinálni.
2020. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!