Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A naptar szerint ma lenne a...

A naptar szerint ma lenne a beágyazodas, egesz nap enyhe menstruacios fajdalmat erzek. Ez azt jelenti hogy sikerult vegre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
"A naptar szerint ma lenne a beágyazodas" Ez valami vicc? A tested talán gép és igazodik egy naptárhoz?
2016. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Van akinek egész terhesség alatt menstruációs fájdalmai vannak. Nekem egy hétig tartó menstruációs fájdalmam volt a beágyazódás hetében, aztán megszűnt 3-4 napra, majd megjött a menzeszem. Ja és előtte 3 babateszt lett pozitív...

Eszerint annyit jelenthet mindössze, hogy lehet, hogy volt fogantatás és valamin ügyködik a méh, de az első heteket fenntartással kell kezelni, én is örülök neki, hogy tudtam ezt és nem kürtöltem szét a tesztek után, mert aztán mindenki sajnálkozott volna, pedig sok fogantatásból semmi nem lesz és még csak észre se veszi a nő. Egyébként én nem is a menzesz elmaradása miatt, hanem azért csináltam babatesztet, mert a mellem nőni kezdett.

2016. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. Enis kicsit nagyobbnak erzem a melleimet es erzekenynek. Remenykedem.....hátha....
2016. okt. 13. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy bele szólok, de azt megkérdezhetem kedves kérdező,hogy az együttlét után hány nappal érezted ezeket a mensi szerű tüneteket?
2016. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egyuttlet utani 13. Napon
2016. okt. 13. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :)


Csak mert én együttlét után 2-3 nappal éreztem ilyet meg valami szúrást, én azt hittem meg fog jönni de nem így lett. Azóta sem... Egyébként ma kellene. Én szurkolok hogy neked sikerüljön. 😊😊

2016. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi koszi...enis szurkolok neked. Nekem csak 19. En kellene megjonnie. Majd irj hogy mi lett :-)
2016. okt. 13. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már számtalanszor éreztem ilyet, és sosem lett belőle semmi. De mivel az ember annyira vágyik rá, és figyeli önmagát, képes jelentőséget tulajdonítani valami olyasminek, amit egyébként észre sem venne.

Szerintem addig ne éld bele magad semmibe, amíg nem késik a mensid, mert másképp egy idő után becsavarodsz.

2016. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi :-( sajnos semmi sem lett belole. Raadasul meg hamarabb is jott meg :-(
2016. okt. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!