Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű vizelési ingerem van de...

Sűrű vizelési ingerem van de a tesztek negatívak lehetek mégis terhes vagy esetleg mástól van ez a tünetem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felfázás?
2020. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem zárnám ki azt se mert nemrég jöttem haza sízésből de odafigyeltem arra hogy ne fázzak fel, de lehet mégis csak egy szimpla felfázás.
2020. febr. 15. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sűrű vízelési inger akkor terhes tünet, ha egy szép kifejlett baba nyomja a húgyhólyagodat! Régen tudnál róla..

Mennyit késett a menstruációd, voltatok -e együtt védekezés nélkül?

2020. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a mensim megjott 3 szor is volt amikor 5nap kesessel de volt amikor csak 2 mindig ugyan olyan volt a mensim mint szokott lenni vedekeztunk de kiszakadt a gumi
2020. febr. 15. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott a nőgyógyász? Mikor szakadkt ki a gumi?
2020. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyász szerint nincs semmi de amikor voltam nála azóta eltelt 2 hónap, amikor a gumi kiszakadt azóta eltelt 4 hónap.
2020. febr. 15. 16:43
 7/9 A kérdező kommentje:
De voltam orvosnál nemrég hüvelyi uh-al nézett és nem látott semmit.
2020. febr. 15. 20:14
 8/9 A kérdező kommentje:
7 negatív teszt csak nem téved 🤨
2020. febr. 15. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Most magadat győzködöd vagy az erősen szarkasztikus előző válaszolót? Látod, tudod te is, hogy menstruációd is volt, tesztek is negatívak, orvos sem látott semmit. Akkor mégis hogyan lehetnél terhes?
2020. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!