Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hetes terhességet nem mutat...

3hetes terhességet nem mutat ki a teszt, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
4hete voltunk együtt a párommal ami után pár napra elkezdett vérezni az inyjem, néha fajdogal az alhasam , egyszer kétszer megszedultem. Második baba lenne de három teszt is negatív eredményt mutatott. Létezik?

2020. febr. 15. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"esetleg megvan a kisteso mert az elso-ket probalkozas után egyik percről a másikra elkezdett vérezni több helyen az ínyem,a szajpadlasom és egy két apróbb tünet"


Próbálkozás után mennyi idővel? Azt ugye tudod, hogy a petesejtnek még idő kell, amíg megtermékenyül, majd beágyazódik... Legalább 7-10 nap. Aztán kezd el termelődni a hcg, ami bármilyen terhességi tünetet is okozna. Több idő kell azért ehhez.

2020. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, kb. 5-7nap telt el és kezdődött a fogínyverzes.

Csak kíváncsi voltam, hogy valaki járt e már így mivel pont utána jöttek a "panaszok". Nyilván tisztában vagyok, hogy kell összerakni egy gyereket, de ezek szerint csak egy komment jött akiknek később mutatta a teszt.

Egyértelmű, hogy el fogok menni dokihoz nem azért írtam ki mert nem tudom mit kell ilyenkor tenni.

2020. febr. 16. 17:54
 13/13 anonim válasza:

Tényleg analfabéta ...

Szoptatás alatt legtöbb esetben nincs menstruacio, de attól még peteérés lehet xD

Ez nem szakértelem, hanem tény. Mivel nem szokványos eset, azért volt kérdés ...szajbaragosabban nem tudom sajnos :(

És nem csak azt kell kiragadni, hogy foginy vérzés , más tünetek is voltak.

Ezért írtam le, hogy lehetséges, mi is úgy jártunk.

2020. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!