Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség miatt?

Ez lehet terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk gyermeket a párommal, januártól kezdve már végig védekezés nélkül voltunk együtt. Február 5-én kellett volna megjönnie, azon a hétvégén csináltam egy tesztet, de negatív lett. Két nappal ez előtt reggel furcsa érzéssel ébredtem, mintha megjött volna (először azt hittem) és azóta barnafolyásom van. Annyi fórumot, oldalt, kérdést elolvastam már ezzel kapcsolatban (amik tele voltak ellentmondásokkal) és már teljesen összezavarodtam. Valaki járt már így esetleg? Sajnos csak a hét végére kaptam időpontot az orvoshoz.
2020. febr. 17. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barna is vér, és valszeg hormonbajod van, nem vagy terhes.
2020. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos biztosat valóban csak az orvos tud mondani... A barna folyás jelezhet terhességet is, (kvázi a menzesz "helyett", mert a tested emlékezik, hogy ilyenkor "illene" véreznie), de hormonproblémára is utalhat (sokan írták, hogy progeszteronpótlást szokott ilyenkor javasolni az orvos), sőt, az is elképzelhető, hogy most egyszerűen csak ilyen a mensid... Szorítok, hogy baba legyen! Majd írd meg, mi volt!
2020. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj tesztet! Lehet csak kirán teszteltél
2020. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Amikor nekem menstruáció helyett barnázásom volt és mellette terhes voltam, akkor a barnázás pontosan a menstruáció idejében jelentkezett. 4 napig tartott, aztán elmúlt, egészséges terhességem van. Neked viszont nem a menstruáció idejében jelentkezett ez, szóval nem valószínű, hogy amiatt.
2020. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Csinalj ujabb tesztet, kiderul h terhes vagy
2020. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*kiderul h terhes vagy -e
2020. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amiatt voltam/vagyok bizonytalan, mert egész életemben végig szenvedtem azokon a napokon. Rettentően szokott görcsölni a hasam, napokig fájdalomcsillapítót kell szednem...stb és most egyáltalán nem kísérte semmi fájdalom, csak ez a "megjött" érzés.
2020. febr. 17. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen értem, hogy miért vagy bizonytalan, de akkor miért nem tesztelsz? Akár most rögtön vagy amint el tudsz battyogni egy gyógyszertárba egy bármilyen tesztért.
2020. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lassan két hete késik, a teszt már kimutatja, ha terhes vagy.
2020. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vettel tesztet?
2020. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!