Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napig volt meg a mensim...

2napig volt meg a mensim enyhe vérzéssel ez volt 12dike-13 utána 2-3nap világos barna színű folyás 14diketol 16dikaig. És társult hozzá alhasi fájdalom Ma csináltam tesztet mert nem bírtam várni holnap reggelig negatív lett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valaki volt már hasonló helyzetben? Korán tesztelhettem?legyetek szívesek a negatív kommentektol kímélni így I nagyon rossz állapotban vagyok
2020. febr. 17. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én menstruációm mindig ilyen évek óta, de már többször változott. Van oka, hogy aggódsz a terhesség miatt?
2020. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,már volt egy ugyan ilyen terhességem és az nm maradt meg sajnos 😔
2020. febr. 17. 15:41
 3/7 A kérdező kommentje:
És eddig mindig normális volt a menstruációm
2020. febr. 17. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy, de vegyél 10-es tesztet, és próbáld meg 2 nap múlva.
2020. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mitől lehet vizelési inger,hányinger,szédülés?
2020. febr. 17. 19:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Ésna nap folyamán készítettem rákot karfiolt..ettem belőle..utána már mosogatok és érzem az illatát és rohannom kell hányni..mitől lehet????????
2020. febr. 17. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hormon zavar?
2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!