Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek a próbálkozós időben...

Nektek a próbálkozós időben nem változott meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Amióta próbálkozunk azóta összevissza jön meg, valamikor előbb mint kéne, valamikor késik egy hetet és nem is olyan nagyon vészes mint szokott lenni. Nekem kegyetlenül fáj a hasam sajnos, elájulok, remegek tőle, megy a hasam és minden ilyesmi. Azóta nem ennyire durva.

Mindig 24-26 napra jött meg.

Felborult azóta kicsit. :D

Mostanában pedig azt érzem mintha hányingerem lenne néha, nem jó a gyomrom, tegnap majdnem felbontottam egy üveg csemegeuborkát.

Vagy ez csak valami véletlen lehet? :D


2020. febr. 19. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem változott a ciklusom semmiben sem.
2020. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A fura tünetek eddig is megvoltak, csak mivel most babát szeretnétek így észre is veszed. Utólag belegondolva babatervezéskor kevésbé fájt a mensi ideje alatt a hasam. Ha a gyomrod érzed rossznak az vírus lesz, most mindenhol mindenféle vírus kering sajnos. Peteéréskor is előfordul hányinger, émelygés, derékfájdalom, megjön érzés. Nem írtad, hol tartasz most a ciklusban.


Minden esetre sok sikert nektek, kívánom, hogy ne kelljen éveket várni a picire :) És próbálj kicsit kevésbé figyelni a testedre, mert így minden hónapban azt hiszed majd, hogy terhes vagy :D Tudom könnyű ezt mondani. Én is átmentem ezen 7 éven keresztül..


Hajrá :)

2020. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja igen azt nem írtam hogy most kell megjönnie 20.-a körül. :D De nekem a pattanásokon kívül semmi se szokta jelezni hogy meg fog jönni.

A gyomrom sajnos a kajákra is érzékeny mert refluxom van úgyhogy hálisten nem ezt a hülye vírust kaptam el. Az kéne még. :D

Igen, próbálok nem rágörcsölni de olyan nehéz. :D

2020. febr. 19. 09:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyiban változott meg, hogy rövidültek a ciklusok.
2020. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A próbálkozós időszakban nekem is káoszosabb lett, hol megjött már 2-3 nappal előbb, hol meg késett 2-3 napot. Nem tudom, lehet pszichés.
2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit meghosszabbodott a ciklus. Előtte mindig 26 napos volt, utána 28-29
2020. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem lehet, hogy nem releváns a történetem, de régen 30-31 napos volt a ciklusom, majd tablettát szedtem, és amikor babát szerettünk volna, akkor tettem le. Azóta 25-26 napos a ciklusom. Nem tudom, hogy a próbálkozástól vagy a tabletta szedésétől és letételétől változott-e meg, de megváltozott, az tuti.
2020. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az, mint az elöttem szóló. Amikor letettem a gyógyszert 25-6 naposak lettek. A dokim azt mondta, ez rendben is van így.
2020. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is tablettát letéve vágtam bele abba, hogy próbálkozunk. Teljesen össze-vissza volt, 36 nap, aztán 29,21, 20, aztán megint 34... tiszta káosz, nem álltam helyre hormonálisan. Viszont a legelső teljesen okés, "tankönyvi" ciklusomban megfogant.

Hát, ez a kívánósság a nem várt környékén nem tud még terhesség miatt lenni, az ember inkább csak az agyával tudja, hogy a terhesek kívánósak, és mivel nagyon szeretne terhes lenni, ezért önkéntelenül is produkálja, amit terhesekre jellemzőnek vél. Én is folyton ezt csináltam. Aztán amikor tényleg terhes lettem, abszolút semmi ilyen nem volt, csak pozitív lett a teszt...

2020. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül. Tök érdekes, mitől lehet vajon? Lehet pszichés alapon.
2020. febr. 19. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!