Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés, halvány pozitív...

Teszt kérdés, halvány pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggeli facelle. Két nap múlva ismétlek


[link]



[link]



[link]



[link]



8-9dpo körül járok, pontosan nem tudom, nem szabályos a ciklusom

Ez a 18.próbálkozós hónapunk

Jan 28 jött meg utoljára :)



2020. febr. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Negatívnak venném. Ugyanez a teszt a 9. DPO-n nekem egyértelmű pozitív lett; mégis csak egy kémiait mutatott ki.
2020. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem rosszból írtam tényleg nagyon korán teszteltél!
2020. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Negatív!

Senki sem akar bántani,de tényleg nagyon korán teszteltél.

Magadat vered át vele...mert olyat látsz oda,ami nincs is.

Akkor tesztelj,ha nem jön meg.

Tudom hogy nagyon nehéz kivárni, mi is épp próbálkozunk, 1 hetem van még a nemvártig, de kivárom,ha nem jön meg,tesztelek.

2020. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Van rajta egy halvány szürke csík, egyszer 8. dpo-n nekem is volt egy ilyen tesztem, az utána következő napokon ellőttem 4-5 teljesen tesztet, de full negatívak voltak. Szerintem Facelle teszteknél előfordul az ilyesmi, nem jelent semmit.
2020. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha 8-9. Dpo-n tesztel vki. Okosabb nem lesz tőle, hanem ugyanúgy kétségek között van, hogy ez most pozitív, vagy negatív, vagy száradási, vagy kémiai, vagy ilyen korán jó az ilyen halvány csík is?
2020. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

Oké, hogy látjátok, de nem értitek, hogy nagyon korán van? Bőven ráérne egy hét múlva tesztelni. Ha most itt mindenki azt írná, hogy gratulálunk, pozitív, bele éli magát aztán mégis megjön az jobb?

Baromi nehéz kivárni, tudom!! De ennek a korán tesztelgetésnek semmi értelme! Csak magát csapja be! Én is alig bírtam kivárni mind a két terhességemnél, de mégis kibírtam, mert biztos eredményt akartam! Nekem sem pontos a ciklusom, de kb belőttem, hogy mikor kellene megjönnie és akkor teszteltem. Leugrott a második csík! Nem kellett nagyítóval keresnem, meg kivilágosítanom a képet, meg idegenekkel bizonygatnom, hogy ugye ti is látjátok...

Ennek semmi értelme, de tegnap is leírtuk neki, de ma is tesztel azért!

2020. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
87%

Hát márpedig ezen semmilyen második csík nincs. Egyiken sem. Ez teljesen negatív.

És senki nem volt b*unkó, egyszerűen csak felfoghatatlan, hogy naponta van minimum 10 ilyen kérdés, ahol nagyon sokszor vagy tök negatív vagy egyértelmű pozitív teszteket töltögetnek fel, hogy na van-e ott valami. Ráadásul ennek az idő előtti, naponta tesztelgetésnek a világon semmi értelme. Ebből még bármi lehet. Csak saját magát csapja be azzal, hogy odaképzel csíkot, ahol nincs, aztán beleélni magát, majd jön a fekete leves, ha esetleg mégis negatív lesz. 🤷🏽‍♀️

2020. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
24%
Én drukkolok. Csinálj holnap másikat
2020. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
22%
26-os! Elvetélni bármikor ellehet, attól az még igen is ottvan.
2020. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, hogy bármikor el lehet vetélni, de nem is azt írtam, hogy elvetél! Hanem, hogy megjön! Az nem vetélés, mert még nem is volt terhesség!

Ezért felesleges tesztelni naponta, amikor még nem is késik! Van még a következő mensiig minimum egy hete, de lehet, hogy kettő!

2020. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!