Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől maradhat fent a hőm ha...

Mitől maradhat fent a hőm ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a férjemmel, ezért november óta a hőmérőzést is csináltam. Alaphőm 36.1 ovuláció után 36,8. Tavaly volt egy rosszul végződött koraszülésem, de a ciklusom szépen visszaállt 28-32 nap közé.Február 6. -án csináltam egy negatív tesztet és a hőm is visszaesett 36,1-re, másnap 7. -én megjött igaz elég gyengén az előzőekhez képest. Úgy gondoltam, hogy nem görcsölök rá tovább a dologra és ráhagyom a hőmérőzést, az ovu teszteket és mindent, majd jön a baba. De mensi alatt úgy éreztem, hogy beteg leszek ezért néha mértem hőt, hogy nem e vagyok lázas, de csak 36,8 volt. Ami furcsa de azóta sem ment le és beteg sem lettem. Szóval igazából az a lényeg, hogy mensi előtt leesett a hőm, meg is jött azóta viszont amikor megmérem folyamatosan fent van. Ez mitől lehet? Ha a 28 napos ciklust veszem alapul akkor ma vagyok a 14. -ik napon, ma kéne ovulálnom, de már hétfőn (17. -én) is fent volt a hőm, az viszont még korai.
2020. febr. 21. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lappang benned valami betegség, akkor is, ha még nem érzed. De ciklus elején akármilyen is lehet a hő, ovu után az érdekes. Nekem pl nem esett le ovukor mikor terhes lettem, a progim is csak 27 lett a 21. napi vérvételen. El is engedtem a dolgot, mert a hőgörbe is furi volt, kicsit majdnem olyan volt, mintha nem lett volna pé. Aztán abban a ciklusban még is terhes lettem.


Türelem, sajnos a görbéket egybe lehet értékelni.

2020. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg, akkor a progeszteron szint tartja fent a hőt.
2020. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Jó hogy elolvastad mit írt...megjött neki és 14. Napon van lehetséges ovuval....
2020. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!