Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 évesen teherbe estem, mit...

20 évesen teherbe estem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok, a barátom 19..én már leérettségiztem tavaly, most szakmát kezdtem el tanulni. A barátomnak ezen kívül is még van egy éve érettségiig, szóval 2021-ben fog végezni... 9 hónapja vagyunk együtt, és becsúszott a baba. Fogalmam sincs mit tehetnék, tudom, hogy fiatalok vagyunk, de mégis egy életről van szó. Anyukámmal és a 3 tesómmal élek, anyukám azt mondta, bárhogyan döntünk, mellettünk áll. Apukámmal nem tartjuk a kapcsolatot.

A barátom szülei sem élnek együtt, az anyukája hallani sem akar a gyerekről, az apukája elfogadóbb...egyikőnknek sincs saját keresete és még nem is lesz egy ideig, és egyikőnk családja sem él túl jól, épphogy kijövünk hónap végén.. bizonytalan a kapcsolatunk is, már szakítottunk párszor, a barátom megcsalt többször is, és 9 hónap, marha kevés.. 9 hónap után gyereket vállalni.

Mit tehetnék? Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet? Életem legnagyobb döntése előtt állok....


2020. febr. 22. 00:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
05.ezt hogy tudod garantálni ilyen biztosra?
2021. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
21.*15..
2021. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!