Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kiírt 3 perc után a terhessé...

A kiírt 3 perc után a terhességi teszten egy csík volt, kb félóra múlva még egy halvány. Egy hete késik, sosem késett még egy napot sem. Volt még valaki így? Örülhetek?

Figyelt kérdés

Még csak most álltunk rá a babaprojektre, nem gondoltam, hogy elsőre összejön,de nekem még sosem késett, és most már egy hete.

Ma reggel teszteltem, és igaz hogy elsőre nem, de fél óra múlva ott volt még egy halvány csík.

Járt más is így?


2020. febr. 22. 07:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, ma reggel megérkezett a boldogság, 2 perc után erős két csík :) két teszten is :D
2020. febr. 23. 07:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! ☺️ ☺️
2020. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)


Amúgy legtöbb tesztre azt írják, hogy 3-5perc után leolvasható és fél óra után értékelhetetlen...tehát, ha 20 perc után lesz rajta második csík, de még fél órán belül (nyilván) az bizony pozi. Egy tesztnél se láttam még, hogy 10 perc után értékelhetetlen.

2020. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!