Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy a nő,...

Létezik olyan, hogy a nő, vagy anyuka akar gyereket még nem jön össze, meg van az időpont a nőgyogyászhoz lombikprogram miatt, nőgyogyász vizsgálatkor megállapitja, hogy teherbe esés sikeres és meg történt, nem terevezet lett a baba?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 07:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Jót röhögtem ezen a kérdésen, és azon hogy a válaszolók probálják ki takálni vajon most mit is kérdezett🤣🤣🤣🤣
2020. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

A sok hülye válaszok mellett.

Nekem időpontom volt júniusra, de előtte való éven októberben teherbe estem.

2020. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában a vizsgálat előtt otthon észreveszik, mivel lombik indításra akkor kell jelentkezni amikor megjön a menstruációd, és utána van a vizsgálat. Ha megjön a menstruációd értelem szerűen nem vagy terhes, ha nem jön meg akkor még nem vizsgálatra mesz hanem csinálsz egy terhességi tesztet, es abból derül ki.


Szerintem olyan, hogy konkrétan lombik indításon a vizsgáltkor derüljön ki a terhesség olyan nem nagyon van.


Az velem is meg történt, hogy ha megjött volna a menstruációm akkor kellett volna jelentkeznem indításra, de nem jött meg. Vetélés lett a vége.


És olyanról is hallottam, hogy hosszú protokoll áll, amikor má 1 hete mentek az injekció akkor ugxye meg kellene jönnie a menstruációnak és valakinek nem jött meg, csináltak tesztet és terhes volt. Mondjuk én ettől nagyon paráznék ha úgy lennék terhes hogy már megy az injekció...

2022. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi jártunk meddőségi kivizsgálásokra, azt mondták, nem fog összejönni természetes úton, egyikünk eredményei se lettek jók. Mondták, hogy legyen lombikozás, de én ezt még nem akartam, ezért nem kezdtük el, pár hónap múlva magától megfogant a baba.
2022. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ismertem, akinek megvolt az időpontja a lombik és közben spontán terhes lett.
2022. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk HSG-re lett volna időpontunk kb. félidőben kellett volna menni, de csak nem akart megjönni..
2022. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!