Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom jobban elősegíteni...

Mivel tudom jobban elősegíteni, azt, hogy a holnapi forgalmi vizsgám sikeres legye? Reggel 7:40kor vizsgázom, az jó időpont?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem az időponton múlik hogy átmész-e
2010. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik autóssuli? Amúgy lehet lesz egy kis csucsi reggel, de nem hinném, hogy nagyon vészes lenne.

A vizsgán meg ne izgulj. Én úgy mentem oda, hogy el is késtem, otthon nagyon felidegesítettek, aztán mégis meglett elsőre, csak megjegyezte a vizsgabiztos, hogy kicsit gyorsan hajtok, hát megesik (értsd: az ilyenkor ajánlott 50 helyett néha 53-54 is volt, ez még belefér plusz olyan úton mentünk, ahol nem lehet 45tel szüttyögni, mert a végén még le is dudálnak, én meg idegbajt kaptam, hogy mindenki előzgetett, csak mert tanulókocsiban ültem)

Egyszóval: relax. Ha jól megtanultad, amit kell, meglesz az. Nagy kalappal.

2010. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem megy rosszul a vezetés, csak mindig belenyúl az oktató, és olyankor már tisztára kivagyok, hogy nem tudok vezetni, mert amikor nem nyúlt bele, azon az órán végig dicsért! Izgulós típus vagyok!
2010. nov. 8. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugíí ez a fő dolog és a legfontosabb. ha tiszta ideg vagy már az elején, akkor szarul fog menni, de ha nyugodt vagy akkor oké minden:) a reggeli csúcs miatt kissé necces lesz, de nem is rossz mert majd csak lépésbe tudtok haladni, és csomó idő elfog menni azzal míg kiértek belőle, aztán már mehettek is vissza mert az oktatónak más kell vizsgáztatni. ebből az szempontból jó. ha idegesít az oktató üsd le:D (na jó ez nem gondoltam komolyan, de ismerek olyan hülyét aki ezt megtette a vizsgáján:D).
2010. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig belenyúl az oktató, az azt jelenti, hogy nem vezetsz jól...
2010. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült a vizsgám! Nem is volt dugó, és az oktató sem nyúlhatott bele, így rendesen tudtam vezetni! Kezem lábam reszketett, de megvan!
2010. nov. 9. 08:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Hihetetlen szerencséd volt!


Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de ha elmondásod szerint mindig belenyúlt az oktató, akkor..... hát.... ezután velem lécci ne gyere szembe!! :-))

2010. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gratula:)!
2010. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem velem volt a baj, én tudtam vezetni, csak szőrszál hasogatásként az oktatónak semmi sem tettszett! Mindent milliméterről milliméterig követelt meg!
2010. nov. 10. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!