Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érdemes magandokihoz...

Mikortól érdemes magandokihoz menni? Mikor kapom meg az első ultrahangos képet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Magán orvosnál nagyrészt akkor kapsz képet, amikor kérsz.

De te komolyan a kép miatt mész?

Vagy más nem érdekel? Esetleg h mikor lehet látni, h van e eletjel?

2020. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
6.hét után érdemes orvoshoz menni
2020. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a 7. Heten volt szivhang. Itt már kaphatsz képet is. Bár ez csak egy folt. Értékelhető kép a 12. heten születik de meg inkább a 20. heten.
2020. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
7. hét előtt ha nincs semmi panasz nem igen éri meg menni, a kép meg orvostól függ - nekem hiába volt fogadott, ultrahangot csak a terhesség megállapításához csinált, képről szó sem volt (később az sztkban sem, a monitort sem lehetett látni)
2020. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló azt volt az első kérdésem h mikortól fogadjak magandokit mikortol érdemes magandokihoz járni.

Másik h mikor adnak képet de akkor a 7dik hetbe érdemes vagy 12hettol ahol látszik is vmi.

Köszönöm

2020. febr. 24. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Első, hát kell a kép fbra meg szórni kell a friss apuka pénzét.
2020. febr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Magán dokihoz akkor mész amikor szeretnél. Viszont a legtöbb magándoki, ha fel is szeretnéd fogadni, 24. Hét után már nem vállal. De ha oda is jársz akkor is ez a szitu.


Első terhességnél sztk-ba mentem, borzalmas volt a várakozási idő, 3 óra mindig, ha sikerült időpontot kapnom, akkor is 1 óra plussz volt. Viszont szépen megvizsgáltak és kérésre lefotózhattam a monitort.

Sajnos akkor korán elmentek babák.


Mivel mi nekünk majd 7 év huzavona volt, mire sikerrel jártunk, így a következő terhességet, már magán dokinál kezdtem, nála pl mondig kaptam egy képet, ha rossz volt a nyomtató, fotózhattam a monitort. De a 10. Hétig egyik héten sztk másik héten magán dokihoz mentem.....tudom hülyeség, de az ikrekkel boldog tudatlanságban telt 3 hét utáni pofon....trauma volt számomra így rettegtem, és hamarabb szerettem volna tudni, ha baj van... ez van


A lényeg, hogy magán dokihoz havonta jártam, magán vérvételekre mentem, mert én nem voltam az a nyugodt tipus pláne, hogy a 16. Héttől havonta jártam cukorterhelésre az IR miatt.. hát megbolondultam volna mindig várni és várni pláne az eredményre....ellenben szülni az ügyeletesnél szültem...


Nem tartottam fontosnak, hogy egy bizonyos személy legyen ott arra a kb 4szer 2 percre meg a végén fél órára annyi pénzért...de a dokim is jó fej volt le is beszélt magáról xD



Szóval ahogy érzed. De az biztos, hogy sztkba is alaposak.

2020. febr. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Sztk rendelesre jartam es minden alkalommal kaptam kepet, mikor nagyobb volt akkor tobbet is.


Ha engem kerdezel akkor egy sztk-s doki is ugyan olyan jo mint egy magan. Bp. Szent Imrebe szultem a Feherveri rendelobe jartam. Teljesen szuper volt az ellatas.

2020. febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Hogy itt mennyi irigy féltekeny kutya nő van.

Nekünk kell a kép nem a fbra te marha.

Költsem a férjem pénzét mindent a babankert.

En nem tehetek arról h te szerintem meg a kenyére is sajnalod a pénzt.

2020. febr. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!