Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes vagy várjak? Tudom,...

Érdemes vagy várjak? Tudom, tudom sok hasonlò kérdés van, bocsi!?

Figyelt kérdés

2napja kesik, ma èmelygek es benyilalt a koldokom környèkèn 2-3szor. Menzesz szeru erzes nincs, marmint pms tunet. Egyaltalan, hanyingerem van nagyon. Rossz ha eszek, de az is ha nem. Vasas iz van a számban. Es izzadok mint a fene. Lehet h terhes vagyok? Erdemes tesztelnem holnap reggel? Kimutatná? Rajta vagyunk a babán, de fèlek tesztelni. Első "pròbàlkozòs" hònapunk!! Azthittem jobban belekell majd mèlyednünk de lehet h sikerult? Ezek alapjan? Vagy influenza? Bocsanat... tudom itt nem tudjátok megmondani, idegesìtőek az ilyen kèrdèsek stb, de hàtha tudtok segiteni valamiben. Hàlàs lennèk.

Peteeres ota 16nap telt el.

2db 10es one step tesztem van!



2017. febr. 8. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom tul intim , de feher krèmes folyàsom van! 23N
2017. febr. 8. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezek a fehér folyások!? Oké, hogy odaírtad, hogy intim (más ezt sem teszi meg) de semmit nem jelent a terhesség szempontjából. Én nemvárt után 3 nappal teszteltem és közepesen erős pozi lett, szóval holnap tesztelj nyugodtan, nagy eséllyel kimutatja.
2017. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom számìt vagy sem , hogy eddig volt vagy sem. Csak olvasgattam pár kèrdèst, gondoltam Èn is leìrom.:) köszönöm, remèlem mutatni fogja. Fèlve tesztelek!
2017. febr. 8. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lattad hogy sok ilyen kerdes van akkor biztos beleneztel a valaszokba is. Keses napjatol mar egy 10-es teszt kimutathatja.
2017. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy írod ezt a fémes ízt, nekem is van, de nem tudtam hova tenni. Tegnap teszteltem erős pozit (xepil) 2 napos késésnél, szintén első hónap után. Simán tesztelhetsz, szurkolok, hogy pozi legyen!
2017. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# változò, volt ahol azt Irtak pl , hogy jobb a 25os teszt.. nem ertem miert. A tizes a legerosebb, mindegyis. Csak gondolom eleget vartam tesztelèssel es ha ma sem Jon meg tesztelhetek holnap. Gondoltam kikèrem tapasztaltabbak tanàcsát. Senki sem szuletik úgy, hogy tud ilyeneket. Nekem meg kb.idom sem volt ezekbe belemèlyedni eddig! :)

Utolso koszonom. Remelem jót jelent , szóval babát ès nem influenzát kaptam el, hamár eddig megúsztam. Írok ha teszteltem vagy , hogy hogyan alakult.:)

2017. febr. 8. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy izzadsz, mint a fene. Nekem ez az egy tünetem volt egész első trimeszterben, csak amíg nem teszteltem, addig fogalmam se volt, hogy mi a franctól szakad rólam a víz. Éjjel úgy izzadtam, hogy a férjem is megjegyezte, hogy csurom víz a hátam éjjel és folyton takargatott befelé, nehogy megfázzak úgy megizzadva.

Reggel tesztelj nyugodtan. Nem tuti, hogy kimutatja, nekem xepil csak 1 hét késéssel lett halvány csíkos, de egy próbát mindenképp megér!

2017. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy. Valszeg megjött!!
2017. febr. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!