Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 napos ciklusnál volt...

32 napos ciklusnál volt valakinnek peteérés 13. nap környékén?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos fiam, 5 hónapja menstruálok újra. Szülés után meghosszabbodott a ciklusom, 32-33 naposak.

Ciklus 13. Napján voltunk együtt, most vagyok a 16. Napon, és 2 napja iszonyúan fáj a derekam, mintha meg akarna jönni. Lehet ez ovu?

Szopis fogamzásgátlót szedek, de annyi rosszat hallottam róla. És valahogy olyan rossz érzésem van, mintha tudnám, hogy ebből baba lesz. Sosem éreztem még így, lehet csak nagyon belelovallom magam.

Nem szeretnénk még kistesót.

Valakinek volt ilyen korán peteérése?


2020. febr. 25. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

32-33 napos ciklusnál, 17-18. napon van kb ovu, sajnos nagy lehet a szórás, kérdés neked hány napos a luteális fázisod. Mert az lehet 12-16 nap.

13. napi együttlétből nem lehetetlen 17. napi ovuval a teherbe esés, de igen kicsi a valószínűsége.


Érdemes lenne ovu tesztelned és a kritikus napokon mondjuk plusszba gumit használnátok, vagy megszakítás lenne (igaz akkor is becsúszhat, de fogi gátló mellett, még ha nem is túl megbízható, azért igen lecsökken az esély.


A leírtak alapján most lesz ovud.

2020. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 32 napos ciklussal a 13. napon volt ovum, teszt is igazolta. Végülis pár nap plusz mínusz előfordulhat:)
2020. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!