Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Először is avval kezdeném,...

Először is avval kezdeném, hogy elfelejtettem feljegyezni a januári menstruációm, így nem tudom mikor volt. Elmagyarázod, hogy hogy kell számolni?

Figyelt kérdés

2020 febr.21-èn csinàltam tesztet halvany pozitiv lett


2020 febr.24-èn kicsit erősebb pozi teszt


2020 fbr.20.pecsètelő vèrzès.


Fbr.9-èn voltunk együtt a fèrjemmel most akkor 2 hetes vagyok?



2020. febr. 25. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az segít, ha elfelejtem bejelölni, hogy megpróbálok visszaemlékezni mit csináltam aznap, amikor megjött.

Vásárolni mentél (ha nem mindennap vásárolsz) stb.

Január végefelé gondolkodj.

2020. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam de sajnos nem emlèkszem
2020. febr. 25. 14:39
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Amikor megtörténik a megtermékenyülés, esetedben febr. 9-e környékén (ha mondjuk 10-én vagy 11-én volt az ovulációd, akkor pár nappal később is lehet), onnantól már "kéthetes" terhesnek számítasz, merthogy a mensi első napjától, a pete korát számítják. Mivel az ovu kb. 2 héttel a ciklus kezdete (menzesz első napja) után van, így hozzá kell adni 2 hetet. Vagyis kb. jan. 26-a körül lehetett az előző menzeszed, vagy legalábbis innen számolódik a terhesség. Most kb. 4 és fél hetes lehetsz. Gratulálok! :)
2020. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm nekem 2 het 2 napra jött ki de szinte biztos hogy èn nem jól szàmolom
2020. febr. 25. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

A terhességet az utolsó mensi első napjától számolják. Így általában a megtermékenyítéskor már 2 hetes terhes vagy mikor pozi a teszt meg kb 4 hetes.

Kb január 26 körül lehetett az utolsó mensid. De persze függ attól kb hány naposak a ciklusaid

2020. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha tuti, hogy február 9-i együttlétből lett a pozi teszt, akkor onnan számolj vissza 14 napot és azt mondd be az orvosnak ciklus 1. napjának.

Persze mindemellett elmondhatod neki, hogy nem emlékszel pontosan, de a január 26-27 valószínű helytálló dátum lesz.

2020. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt azért mindenképp mondd a dokinak, hogy nem emlékszel pontosan, mert a terminus számításnál ha van pl méretbeli eltérés tudjak, hogy ez is okozhatja. Pl ha 5 napot tévedünk a tippeléssel, az már mm-eket számíthat 🙂
2020. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én meg AZZAL kezdeném,hogy kettő z-vel írjuk az azzal-t nem kettő v-vel . És még számolni ne tudsz ! Ne szülj még,tanulj!
2020. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
8-asnak üzenném, hogy az "avval" és az "azzal" is helyes, csak az "azzal" elterjedtebb... az elsőben előreható msh-azonosulás, a másodikban visszaható msh-azonosulás van...
2020. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

Az - azzal ez-ezzel


Ev-evvel? Av-avval?

Max a tanulatlanok használják igy meg a beszelni tanuló gyerekek. ;)

2020. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!