Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Először is avval kezdeném,...

Először is avval kezdeném, hogy elfelejtettem feljegyezni a januári menstruációm, így nem tudom mikor volt. Elmagyarázod, hogy hogy kell számolni?

Figyelt kérdés

2020 febr.21-èn csinàltam tesztet halvany pozitiv lett


2020 febr.24-èn kicsit erősebb pozi teszt


2020 fbr.20.pecsètelő vèrzès.


Fbr.9-èn voltunk együtt a fèrjemmel most akkor 2 hetes vagyok?



2020. febr. 25. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó!

Hát max a tanulatlanok nem tudják hogy mindkét mód helyes. Az előtted író tökéletesen leirta miért.

És ha már az és ez

Más raggal nem próbáltad??? Azok is mond visszahatók.

Pl abba, ebbe és nem azza ezze (-ba, - be)

Ahhoz ehhez és nem ezzez és azzoz (-hoz, - hez )

Stb stb

Szóval bőven van példa erre és teljesen elterjedt.

2020. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

8-asnak, 10-esnek:

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Szegény válaszolót meg le se sz*rja senki. :D egy valaki beleköt a másikba es egyből ez a téma. Annyira de annyira hülyék vagytok . Az hihetetlen. :D most ha neki szúrja a szemét avval ... akkor meg ertem . Hiszen írva és mondva is bután hangzik. A nyelvtani részét is meg ertem. :D de azért szerintem itt nagy bajok vannak a válaszolókkal. :D
2020. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jah. Nagy bajok. Nem baj,ha valamit rosszul ír. Az sem baj,hogy esetleg nem tud számolni. Meg a biosz sem megy, de az sem baj.

Most,ha leírom,hogy mi az ami viszont megy,akkor az a baj...

Pedig nincs rajtam sapka...

2020. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!