Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek az ovulációs tesztnek...

Ennek az ovulációs tesztnek még kell erosodnie ugye? Ha pl pár napja volt ovuláció, akkor azblh teszt halvanyodik, vagy tök feher lesz? Még járatlan vagyok ebben, köszönöm előre is a segítséget

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 25. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is csak egy havi tapasztalatom van, de nekem előtte is és utána is volt rajt hasonló halvány csík mint a tied.

Amikor ovulacio volt akkor pedig sokkal sötétebb. Mondjuk nekem nem volt 100% ig olyan sötét mint a kontroll vonal de majdnem.

Viszont biztos volt ovulacio mert terhes lettem :)


Sok sikert!

2020. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :-) esetleg még írhat más is tapasztalatokat, várom :-)
2020. febr. 25. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Ez még negatív , csak akkor lesz pozitív ,ha a teszt csík ugyanolyan erős,mint a kontroll csík vagy erősebb , 1 vagy max 2 napig lehet pozitív. Ovu tesztje válogatja ,hogy mindig van e rajta két csík csak halványabban vagy csak egy csík van rajta. Nekem mindig volt rajta két csík, csak halványabban. Amikor pozitív lett akkor viszont egyforma erős volt.
2020. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!