Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettegek, és mindent beképzele...

Rettegek, és mindent beképzelek magamnak. Van okom félni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, de eddig nem volt kapcsolatom. Nemrég vesztettem el a szüzességem. A páromon volt óvszer az aktus alatt. Előtte viszont, amikor az előjáték zajlott, nem volt rajta. Kézzel érintett, illetve fehérneműn keresztül voltunk közel egymáshoz. Amikor betette, már volt gumi. Ovuláció előtt pár nappal, és utána is pár nappal történt aktus, de egyszer sem volt bennem óvszer nélkül.

Eddig nem is aggódtam, de most elkezdtek furcsa tüneteim lenni, amelyek lehetnek pszichés alapon, ezzel tisztában is vagyok.

Tehát a tünetek:


-Kb aktus után 10 nappal alhasi szurkálás

-megváltozott hüvelyi folyás (fehér, krémes)

- menstruáció előtt két nappal (ma) bal oldali szurkálás, egész nap

- émelygés, fejfájás, hőemelkedés (nátha nincs)

- hangulatingadozás


Tudom, hogy ez akár lehet PMS, tudom hogy nagyon kevés esély van arra, hogy ennyi és effajta érintkezéstől terhes legyek, de mégis nagyon félek. Két nap múlva várom a menstruációm. 28-30 naposak a ciklusaim. Most a 28. napon vagyok.


2020. febr. 25. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy újdonság lesz, de az emberek éppen így szoktak szexelni, hogy akkor húznak gumit, amikor be is rakják, előtte nem. A terhesség első jele a kimaradt menzesz, azelőtt viszont nincs semmilyen tünet.
2020. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel terhes.

Amugy most én is ilyen (ugyanez a helyzet) állapotban vagyok csak nekem még van 6 napom a mensiig. De nekem is már most van folyásom. Nem leszünk terhessek.

2020. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, nyugi. A testedet egy új élmény érte, erre is reagálhat így. Amikor én elvesztettem a szüzességem, a vérzésem mennyisége is megváltozott egy időre.

De az is elképzelhető hogy - ahogy írod - pszichés az egész.

2020. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod félni, viszont ennyire ne kattogj rajta mert akkor többet inkább nem szexelsz? Használjátok a gumit helyesen és nem lesz gond.
2020. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most úgy is úgy alakul, hogy egy idejig nem lesz alkalom rá, hogy együtt legyünk. Nem szeretnék kattogni ezen, de elég hipochonder vagyok. A menstruációmnak semmi híre eddig. Inkább fehér folyásom van, ami nem szokott.
2020. febr. 27. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert már rágörcsölsz. De csinálj egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért, hátha az megnyugtat.
2020. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is ez volt mikor elvesztettem. Sőt az egész menstruációs ciklusom megváltozott, 32 nap helyett 28, a vérzés időtartama és mennyisége is teljesen más
2020. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!