Van okom félni?

Figyelt kérdés
Barátnőm másfél éve rendszeresen fogamzásgátlót szed. Naptár szerint ma ovulálna, de elmentem benne. Lehet terhes?
2019. márc. 9. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ha fogamzásgátlót szed nem ovulál. Azt sem értem minek vezeti. Ha rendesen szedi akkor nem lehet baj.
2019. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
A fogamzásgátló lényege, hogy megakadályozza a peteérést. Tehát annak, hogy mikor ovulálna nincs értelme, mivel nincs ilyen. Csak akkor lehet gond, ha elfelejti bevenni, mert ilyenkor beindulhat a peteérés.
2019. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szed, nincs ovuláció!


Olvassatok utána hogy működik, hogyan hat igen érdekes és felelmetes is egyben.


Régen olyat olvastam hogy végig kellett szedni kihagyás nélkül, de mivel úgy nem volt menstruáció, nem érezték magukat nőnek a nők. Így mikor abbahagyják egy kis időre ennek hatására következik a megvonásos vérzés...

2019. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!