Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helyesirasert bocsanatot...

Helyesirasert bocsanatot kerek elore. Nem esek teherbe semmikepp mar 3 honapja hogy nem szedem a fogamzasgatlot es elotte elment tolem egy kisbaba es most sehogy nem esek teherbe . Miert? Lehet ellene teni?

Figyelt kérdés
Szoval terhes voltam 3 honaposan elment tolem szegenyke ... utana fogamzasgatlot szedtem de tenyleg oszevisza a menzeszem is oszevisza jart az kozben es mostis ... 3 honapja hogy nem szedem a parommal vegkepp nem vedekezunk sőt... szeretnek az lenni de nem esek meg mi okbol a tabletta miatt vagy mert elment tolem az 1.so baba?? segitsegre lenne szuksegem☹🙁

#vetélés #szomorúság #termeketlenseg
2020. febr. 25. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Türelem! Ez a baj, hogy nem vagy türelmes. Nagy átlagban azért kell pár hónap, mire összejön egy baba. Ha nem múltál még el 35 éves, akkor még az is belefér, ha akár 1 éven át nem jön össze. Ne stresszelj rá!
2020. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En megertem de elment tolem mar 1 ... es a tabletat ae ugy szedtem ahogy kellet volna... es most meg nem vigyazunk sot tenyleg nagyon probalkozunk szo szerint.. nem ertem olvastam azt h ha nem szedem 7 napon at a fogamzasgatlot akkor nem lehetek terhes ... :(
2020. febr. 25. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább nőgyógyásszal kéne megbeszélned.
2020. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes! Nem mindenkinek jön össze az első 2-3 hónapban, a legtöbb nőnek egy éven belül sikerül teherbe esni. Ne stresszelj rajta,mert azzal rontod az esélyed.
2020. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis türelmet még! Viszont, hogy ilyen a össze vissza szedted, biztos nem tett jót!Kell, hogy normalizálódjanak a hormonjaid. Ha pár hónapon belül nem jön a baba, keress fel nőgyógyászt.

A mai korban rengeteg nőnek van pajzsmirigy gondja, inzulinrezisztenciája teljesen észrevétlenül is akár, valamint PCO-ja, ami nehezítheti a teherbeesést, vagy vetélést okozhat. Pár más dolog is lehet háttérben, én csak azokat írtam le, amik manapság sokaknak okoz gondot sajnos!

2020. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ugy mondtak veteles utan ha tabletat szedek fogalmzasgatlot akor nem lehetek mar terhes .... engem nem is kapartak csak inekciot adtak ami tisztit a veteles utan ra 1 hetre szedtem a tabletat most ugy beszelik hogy egyaltalan nem lehetek ez igaz? Nem huttem de magam is tapasztalom mar 3 tesztet vettem egyikse mutatta ki sajnos ...pedig pisilni sem menek semmi ...kicsit felek aze mert nagyon azon vagyunk hogy terhes legyek ..de semmi.. megijeszt
2020. febr. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!