Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és az a problém...

20 éves vagyok és az a problémám hogy iszonyatosan kiszőrösödtem. A hátam a hasam az arcom a mellem. és nemtudom mitől, fogamzásgátlót nem szedek. és egyéb gyógyszereket sem. Ráadásul elég sötét és hosszú szörszálak nőttek. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valami hormonalis dolog lehet. Nogyogyaszaat es vervetel. Majd ott megmondjak pontosan. Sok minden leeht, lehet hogy a veseden van egy pici tumor ami hormont termel. De ezt rutinkent kezelik. Aztan lehet valami a petefeszkeddel. Alaposan vizsgaltasd ki magad. Ha tudsz maganorvoshoz menj. Ha nem addig rinyalj amig nem csinal ultrahangot, hogy lassa a petefeszkeid allapotat, es szerintem egy vese ultrahang is jo lenne. Plusz ver vizelet. De majd a doki tudja.
2013. okt. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez tuti valami hormonális gond lesz, és mivel 20 évesen jött elő, tuti nem fogható a kamaszkorra sem, úgyhogy mielőbb keresd fel a nőgyógyászod, majd elküld endokrinológiára, és utána lehet majd kezelni.
2013. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mossy01 válasza:

Ez simán lehet autoimmun, vagy endokrin folyamat része.

Sajnos Magyarországon ez olyan gyerekcipőben jár, hogy sokszor nem tudják diagnosztizálni megfelelően, és ezért a kezelés sem az. Javaslom hogy keresd fel ennek a professzornak a fórumát, olvass el pár esetet és aztán bátran írj, ha úgy gondolod, hogy hasonló cipőben jársz.

[link]

2014. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!