Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövelő tabletta vagy...

Mellnövelő tabletta vagy kapszula mellett lehet fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Rendeltem Push up 2 mellnövelő tablettát akciósan kiváncsiságból h tényleg hatásos -e. Fogamzásgátlót már másfél éve szedek. Remélem mellette szedhetem a tablettát és nem feleslegesen rendeltem.
2012. aug. 17. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel állítólag gyógynövényekből van (igaz a felsorolt 5 növénynek egyiknek sincs mellnövelő hatása) gondolom lehet. kíváncsi vagyok működik e majd írd meg
2012. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feleslegesen kidobott pénz. Már ha a honlapot teletömik hazugságokkal, alapból nem szabad hinni neki. Erre nem gondoltál?

Pl. ott vannak az "eredmények" Külföldi plasztikai műtétek lopott képeivel és oda van írva hogy "Iza Kecskemétről" és a többi. Meg a jó krva hazudós anyukájukat. Dr. Kovács Irén valóban létezik, csak épp nem így néz ki és kétlem hogy tud róla hogy a nevében írogatnak. Ennyi, a hatás is ennyire lesz valódi mint a képek.

A termék nem tudom miből áll, ha hormon vagy valami nem természetes cucc van benne akkor inkább ne szedd mert több kárt okoz mint hinnéd.

2012. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!