Agica94 kérdése:

Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem a ciklusom össze vissza van, van hogy 1 teljeset kihagy, van hogy 1-2 napot. Tegnap együtt voltunk férjemmel, megszakítással védekezünk, a hasamra ment el, de lecsorgott jó sok oda is, utána befejezte nekem kézzel, és hát tuti ment be is belőle. 5 napja késik, így is lehetek terhes?
2020. febr. 28. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:

1. A megszakítás nem védekezés, ez már eleve magában hordozza a terhesség esélyét.

2. Ha meg utána beviszi a spermát a hüvelyedbe; akkor meg pláne nem az...🤦‍♀️

2020. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ideje lenne elfelejteni ezt, ilyen hogy megszakításokkal védekezés nem létezik, megszakítás igen, védekezés is csak épp nem egyszerre...

Vagyis ha szexeltel és nem védekeztel igen lehetsz terhes,sőt aki kisbabát akar pont ugyanezt szokta csinálni szexel védekezés nélkül

Szerintem logikusnak hangzik

2020. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Megszakítással nem lehet védekezni, az előváladék is tartalmaz spermát. Mellesleg egy tegnapi együttlétből hogy a viharba késhet a menzeszed?
2020. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy egy nő ennyire nem ért a saját teste működéséhez. Ha nem is akarsz gyereket legalább tisztában lehetnél a gyerekgyártás folyamatával!
2020. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Nem a tegnapi alkalom miatt késik, alapból késni szokott, ennyire hülye azért nem vagyok....

2. Szeretnék egyébként gyereket, ezt nem kétségbeesett posztnak szántam

3. Mióta együtt vagyunk a férjemmel, mindig így csináltuk...

4. Ikreink vannak, és ők is akkor jöttek össze mikor akartuk

Csak arra voltam kíváncsi hogy valaki esett e már így teherbe, de mindegy

2020. febr. 28. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Statisztikára vagy kiváncsi.


Alapból levegőn nagyon gyorsan pusztulnak és kézzel nem is lehet betuszkolni a méhedbe a spermákat... Tehát ujjazással nem lehet teherbe esni.


Megszakítással viszont lehet. De nagyon ritka. Ám ezen az oldalon 10-ből 7-en megszakítással lettek terhesek, de ugye ezt az oldalt is csak azok használják, akiknek nem megy minden nagykönyv szerint, ez meg csak kis százalék, tehát tévesen gondolják, hogy jaj mennyien esnek teherbe így. Baromi ritka.


Ha meg szeretnétek még egy gyereket, akkor beszéljétek meg és hajrá :)

2020. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tudatos család tervezetről úgy tűnik, hogy meg nem hallottál pedig jó lenne ha mindenkihez eljutna.

Az ikrekkel ezek szerint szerencséd volt ez tiszta sor, egyébként gratulálok hozzájuk.

Ellenben ha gyereket akartok te is tudod hogy nem ez a módja, akkor minek megszakítani.

Ha nem akartok annak sem ez a módja.

A nem baj ha becsuszik felfogás pedig értelmetlen, akkor megint csak csináljátok inkább rendesen aztán akkor tényleg lesz ami lesz.

Ez olyan mintha csak minden második nap szednem be a tablettát mert nem baj ha becsuszik.

Vagy esetleg te akarsz de a férjed nem? Ezt meg inkább nem is kommentálom...

2020. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán minek kellett akkor idekommentálni? Nem a kérdésre válaszoltál te se, akkor felesleges... akarjuk mindketten, de felesleges magyarázkodnom, nem erre irányult a kérdés
2020. febr. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!