Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiz évig szedtem megszakítás...

Tiz évig szedtem megszakítás nélkül fogamzásgátlót, most már viszont 20hónapja nem szedek és várjuk a babát. Lehet hogy még a gyógyszer is akadályoz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel. Rengeteg ilyennel találkoztam már, aki így kínlódik, viszont van kevéske ellenpélda is, akinek mindennekellenére azonnal összejött. 20 hónap után azért már el lehet menni orvosoz.
2008. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz,és akkor nem kell találgatnod,és hidd el megnyugszol.Kár lenne feleslegessen izgolnod.
2008. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más lehet a "baj".Én 7 évig szedtem és 6 hónap szünet után kezdtünk ráálni a babóra,egyből összejött.Azt hallottam,hogy ha sokáig szeded és egyszer csak leállsz inkább pont hogy sokkal termékenyebb leszel egy ideig,de ez sem 100% Szerintem is kéne egy doki!Sok sikert!!!
2008. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menjetek el a paroddal egy jo alapos kivizsgalasra! en most hagytam abba a fogamzasgatlot, remelem szerencsesebb leszek. sok sikert nektek, drukkolok!
2008. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!