Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsik, ami idon tul...

A szellemcsik, ami idon tul jon elo a teszten lehet jol lathato rozsaszin?

Figyelt kérdés
Nem reg csinaltam egy tesztet...idon belul negativ lett...es most is rapillantottam kb 20 perc utan es jol kivehetoen ott van a rozsaszin tesztcsik??? Ez most mi? Mar volt szellemcsikos tesztem, de azok szurkesek voltak. Ez egy kazettas, csoppentos teszt. Kulfoldon elek, igy sajna mas nevuek a tesztek itt. Velemenyek?
2010. júl. 24. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szellem csík, az biztos.Régebben, mikor nem voltak tesztek, egy csomó nő nem is tudta, hogy várandós, csak annyit vett észre, hogy pár nappal később jött meg neki és egy kicsit erősebben. Szerintem még van rá esélyed, viszont a türelem fontos lenne, mert ha ilyen korán tesztelünk, csak sok fájdalmat, idegeskedést és csalódást okozunk magunknak. Szorítok neked!
2010. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szoval, van "frissitesem" a tesztemmel kapcsolatban. Csak azert irom le mert lehet, hogy a jovoben majd valaki hasonlo cipoben jar es az en kerdesemet olvassa. Feltettem a kerdest egy masik forumra is, es ott egy kielegito valszt kaptam. Nemely teszteken a szaradas elott meg atfut a nedvesseg es ezzel egyutt elszinezi a feher reszet a tesztnek (ilyet en mar sokszor lattam, foleg olcsobb teszteken) Es az en tesztem eseteben ez valami olknal fogva "megakatt ezen a ponton es nem ment tovabb. Es tenyleg ha jol megfigyeled a tesztet, a teszt csik egy kicsit tul jobbra helyezkedik el. A pozitiv tesztcsik attol balra lenne. Ezen egyebkent en is elgondolkoztam a tesztem nezegetese kozben. Ugy tunt, hogy a ket csik tul kozel van egymashoz es a tesztcsik nem szabalyosan egyenes, hanem egy kicsit hullamos vonal. Ezek szerint en kifogtam egy igazi defektes tesztet, ami eleg ritka!!Na, ennyit a szerencsemrol!!!:-(
2010. júl. 27. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!