Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halványan látszik a 2....

Nagyon halványan látszik a 2. csík, fény alatt jobban, viszont rózsaszín, akkor baba, vagy szellemcsík? Ha halvány a csík, az mennyire halvány? Nagyon nézni kell?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

a halvany csik is pozitiv. ismeteld meg reggel es akkor erosebb lesz.

Gratula!

2010. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már alig várom a reggelt.

Szép estét

2010. nov. 10. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd kérlek írd meg mi lett!!:) Sok sikert!
2010. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, mi az erdemény?
2010. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos - lett:( Köszi azért. Bár még nem adom fel. 1-2 nap múlva újra tesztelek, ha addig nem jön meg.
2010. nov. 11. 07:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom:-((
2010. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos a napokban és is így jártam pozitív lett aztán két napra rá negatív sajnos a tesztek is tévednek.De ne add fel ha nagyon görcsösen akarod azzal nem lesz jobb....
2010. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Rengeteget olvastam erről a fals pozitív,szellemcsík dologról.Írnám én mint a 4.babát váró a saját tapasztalatomat.A 2.babánál a mensi napján csináltam tesztet,mivel mindig tudtam mikor készült.Nos negatív lett,nézegettem én vagy fél-1 órát,negatív.Aztn mikor kikukáztam volna már halványan rajta volt a csíkocska. a lányom.A 3.-nál szintén ugyanez a sztori,kb 1 ra múlva lett csík,halvány Kellett hozz a rózsaszín képzelet,hogy lássam.Nem csináltam több tesztet,mert éreztem,hogy ott van.De akkor írom most a jelenlegi helyzetet.1 baleset aktus a peteérés körül.Tiszta tesztmániás lettem,csináltam szuper érzékenyet 11 nap körül.negatív.12.nap x epil negatív.2 óra múlva vlmi beazonosíthatatlan csíkocska.Na ekkor már beindultam.a következő nap negatív.első pisiből.megnyugodtam.mensi napja.nem jön,derekam majd le szakad.corax be sure teszt.full negatív vagy 1 órát.utána halvány vlmi talán csík?Na megint ideges.Másnap Gabriel ez már a 16.nap.Els pisi negatív.Nézem fél órát.Félreteszem.Rápillantok kb 2 óra múlva,2 csík,2.halvány de azért látszik.Ez volt tegnap.Elegem lett.Fogalmam sincs mi van még mindig.Mensi sehol,de derekam leszakad.Nos ma délelőtt rossmann,tudjunk már végre biztosat,mert ez így nagyon idegesítő.....Ez az utolsó tesztem életemben.Pregnancy easy 4.pisibl.Még be sem nedvesedett mr ott virított a 2.csík....Nos ennyi a történet.Énnekem ha csíkos volt akár 1 óra múlva is,mindig baba lett.Persze találkoztam már úgynevezett száradsi csíkkal,de az nem ílyen,hanem vékony szűürke csík.Még annyit,hogy a gabrielen kb 10 perc mlva volt ewgy hófehér csík,az sötétedett be 2 óra múlva.Képet nem raksz fel?

2010. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kidobtam az összes tesztet. Sajnos ma meg is jött:(

Nagyon sok tesztet előttem, mert volt olyan amin kijött a 2 csík is és nem is volt halvány, aztán eltűnt. De már nem is akarok gondolni rá, mert akkor az van bennem, hogy elment a baba:(

Gratulálok neked, és köszönöm hogy ezt leírtad!

2010. nov. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!