Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy lakcímen szerint melyik a területileg illetékes szülészet?

Figyelt kérdés
Második kérdésem, hogy ha még csak 2 pozitív tesztem van, és voltam nőgyógyásznál ott, ahol albérletben lakom (nem vagyok bejelentve ide, de itteni a háziorvosom), és azt mondta még korai, 2 hét múlva menjek a területileg illetékes helyre, akkor ezt muszáj betartanom? Hiszen még nem is biztos a terhesség. Nem mehetnék 2 hét múlva ugyanide a kerületbe, csak mondjuk egy másik dokihoz?

2020. márc. 3. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd ki a kórházat ami szimpatikus, vagy amelyik az albérletedhez közel van. A korházon belül keress egy orvost, menj el a rendelésére és fogadd fel orvosodnak, pénzbe kerül így, de akkor szülhetsz abban a kórházban


Ha nem akarsz fizetni az orvosert akkor a lakcim szerinti kórházba "kell" menned, de egy vajúdó nőt nem hiszem hogy elküldenek a kórház küszöbéről


Melyik kórházat nézted ki?

2020. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Még nem néztem ki a kórházat, meg a dokit se. Egyelőre arra vagyok kíváncsi, honnan tudom meg, hogy alapból hol kéne szülnöm... Nem találom ezt sehol a neten.
2020. márc. 5. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Beírod hogy melyik kerületbe laksz, pl 8. Kerület illetékes kórház és akkor ki fogja adni hogy melyik az.

Viszont azért sürget az idő, 10. hétnel idősebb terhesség esetén már nehéz orvost fogadni, ha mégsem abban a kórházban akarsz szülni ahova a lakcim kártyád szerint tartozol.

2020. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!