Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a ciklusom...

Lehetséges, hogy a ciklusom 21. napján a szúrkálás azt jelzi, hogy most van peteérésem?

Figyelt kérdés

Ma többször szúrkált a petefészkem illetve a köldököm alatt kicsivel a hasam. Mivel már régóta próbálkozunk, nem hiszem hogy összejött és mást éreznék, viszont arra gondoltam, hogy talán most van a peteérésem..

Lehetséges?

Múlt hónapban csináltam ovu tesztet, de akkor rendesen középidőben mutatta ki a peteérést, már amennyire le tudtam olvasni.

Attól még nyilván lehet később.

Amúgy ált. 29 napos a ciklusom.

Ti honnan tudjátok, hogy mikor van peteérésetek?

Valaki a szúrkálásokból ítéli meg?

Amúgy mitől szúrkálhat még?

Különben észrevettem, hogy azóta amióta babát tervezünk azóta sokkal jobban odafigyelek a testem kis apró rezdüléseire.

Lehetséges , hogy előtte is voltak ilyen szúrkálások csak akkor nem vettem észre?

Bocsánat ha kicsit zavarosak a kérdéseim, csak érdekel hogy ki mit tapasztal..:)



2020. márc. 5. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ennyiből sajnos nem lehet tudni. Ovu teszt vagy hőmérőzés segíthet meghatározni mikor van.

Ovu után a menstruációig sokminden megy végbe a szervezetben, így attól is lehet szurkálás stb.

2020. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igazad lehet..máskor is éreztem már ilyet, csak nem tudom hogy ilyenkor mit érzek. Hogy ez a peteérés lenne vagy csak bármi más.

Mindenesetre ingerlékenyebb vagyok, minden jel arra mutat , hogy sikertelen volt ez a hónap is..:(

2020. márc. 6. 06:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont a 21. Napon volt egy napig eles szurasok a mehemben, ami kisugarzott a huvelyembe is, masnap barna potty a bugyimon, holnapra nem várom, de erzem hogy meg fog jonni sajnos
2020. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én teszteltem és negatív! Sok sikert Neked
2020. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát én is úgy érzem , hogy meg fog jönni ,mert szokásos hangulatingadozásaim már jelentkeznek..hát nem tudom. csak jó lenne tudni, hogy ilyenkor mégis mit jeleznek ezek a kis szúrkálások.

Peteérést vagy csak valami teljesen más dolgot , ami ilyenkore lezajlik.

Kíváncsi lennék mi válthatja ki...:D

2020. márc. 6. 17:51
 6/10 A kérdező kommentje:

3-mas ne keseredj el, még bármi lehet.

Akkor ezek szerint nem jött meg még ha ma teszteltél?

Ti mióta próbálkoztok?

2020. márc. 6. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azért csináltam a tesztet, mert egy buliba készültünk és ha pozitiv lett volna, nem iszom. Ma van a nemvárt napja, és mint mindig meg is jött... 6 hónqpja probalkozunk
2020. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

oh nagyon sajnálom utolsó..:( fél év még nem sok idő, de tudom hogy nem könnyű..én kb fél év után kezdtem el aggódni, hogy talán valami baj van, hogy nem jön össze..

Hm..érdekes amit írtál, mert pont a minap került szóba ez az alkohol téma és mondta barátnőm , hogy majd a lánybúcsúján nagy ivászat lesz, én meg arra gondoltam, hogy bárcsak ne ihatnék a lánybúcsúdon..:S félek, hogy addig sem össze, de akkor már nagyon kileszek..:S

rossz ez a bizonytalanság és az idő meg csak megy..

jó, hogy van ez a hely, itt lehet róla beszélni olyan emberekkel , akik hasonlóan ugyanebben vannak benne, mert ugye én nem beszélek erről a témáról senkinek.

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de mi nem mondtuk senkinek , hogy próbálkozunk.

Szerintem ez egy nagyon intim dolog, ami tényleg csak ránk tartozik.

2020. márc. 7. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2020. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi, azóta se..:S 10 vagy 11 hónapja próbálkozunk kb
2020. ápr. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!