Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Early predictor velemenyek?

Early predictor velemenyek?

Figyelt kérdés
Van 5 db extrem halvany pozitiv vagy inkabb negativ sorba sorolhato tesztem vegyesen 25 os es 10 es is,5. En vettem egy early predictort amin mar lathato volta 2 . Csik nem kelet keresni de megbhalvany, meg is nyugodtam babab van. De ma reggel teszteketem egy megint egy extrem halvany vagy negativ tesztete earli predictorral? Most akor mi van. Van meg esely
2020. márc. 7. 07:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsanata a hibakert...
2020. márc. 7. 07:10
 2/27 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez..... most akartam feltenni a kérdést meg képet! Csak nem tudom ,hogy lehet képet feltölteni!

A mai tesztem szinte negatív. Képen nem is látszik a vonal. De este még jól látható pozitív volt meg reggel is plusz egy clearblue teszt is! Nagyon aggódom:( holnap van a nem várt...

2020. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Tudod mikor volt ovud? Mikorra nem várod?
2020. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

6 ara nem vartam.... hat pontosan nem tudom az ovulaciomat, de ha hihetek a ovulacios mikroszkopnak akkor 23. A korul vol..pafaranyos...de ebben nem vagyok biztos...

Nagyon rosz ez....halvany remeny van meg de ne ertem ha terhes lennek mar kellne mutatani nem?

2020. márc. 7. 07:19
 5/27 anonim ***** válasza:

Muti!

Szerintem a legjobb tesz! Nekem 4 nappal mensi elott egyertelmuen mutatta.

2020. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kepet nem tudok rola krsziteni mert szabad szemmel is alig lathato hajszal vekony valami amit csak akkor latok ha forgatok feny ala viszem es nem is er vegig a vonal...
2020. márc. 7. 07:53
 7/27 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kemiai volt! Engedd el, sajnos meg fog jonni! :(
2020. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A predi hátsó részén vannak olyan merevítők. Ha pont oda esik, mint a reagens helye, akkor ha átvilágítod, pozitívnak tűnik. Olyankor látunk hajszálcsíkot. Ne világítsd át, nincs értelme.

Én így jártam, remélem a tiéd erősödik.

2020. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem vilagitom at . Siman benne is latszik. De viszont mondom halvanyodott az elozohoz kepest . A hasam is faj mar. Igen sajnos kemiai volt..biztosn meg fog jonni...
2020. márc. 7. 14:35
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai terhesség.
2020. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!