Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Early predictor velemenyek?

Early predictor velemenyek?

Figyelt kérdés
Van 5 db extrem halvany pozitiv vagy inkabb negativ sorba sorolhato tesztem vegyesen 25 os es 10 es is,5. En vettem egy early predictort amin mar lathato volta 2 . Csik nem kelet keresni de megbhalvany, meg is nyugodtam babab van. De ma reggel teszteketem egy megint egy extrem halvany vagy negativ tesztete earli predictorral? Most akor mi van. Van meg esely
2020. márc. 7. 07:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én kórházba mentem. Nem vizsgáltak meg.. de magán vérvételre is mehetsz ott nem kell beutaló se! Nyugodtan ehetsz ihatsz előtte! Én nem teszteltem ma. Felesleges. Már 3 napja késik..... ha csütörtökig nem jön meg akkor megyek dokihoz! Írd majd meg mi lett veled.
2020. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Holnap van idopontom dokihoz, meg mindig nem jott meg.... de ugyanolyan halvanyak a tesztek. Biztos hogy nincs baba??
2020. márc. 12. 11:44
 23/27 anonim válasza:

Én is így vagyok most..tegnap tegnap előtt extra halvány pozik de nem kellett forgatni.ma már semmi. 6 napja késik..de ultrahangos felvétel miatt tudom hogy ciklus végén volt peteérésem.

Kicsit letört vagyok,de az esetünkben már a kémiai is egy igazi csoda.

Ha nem jön meg talán még van remény mindkettőnknek.attól is lehet higy már halvány ha sok folyadékot fogyasztottál. Ez a tájékoztatón és/vagy neten is írták. Kevés hcg jelenlétnél,ha még az is higul, simán lehet hogy halványabb. Szorítok!szívből!

2020. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm en is a legjobbakat kivanom ....irok holnap
2020. márc. 12. 21:30
 25/27 A kérdező kommentje:
Hattt...nincs baba..... mar..nagyon elegem van...
2020. márc. 13. 15:06
 26/27 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Sajnálom 😔
2020. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem lat semmit .... elkuldott hcg vervetelre , 2 lett az eredmeny. Hetfon kell menjek konzultani milyen viszvalatokat csinaljunk.
2020. márc. 13. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!