Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor mi van? Csak...

Most ilyenkor mi van? Csak elkezdődött valami?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 15 dpo. Elvileg holnapra nem várom. Tegnap előtt teszteltem one step tesztel iszonyú halványakat. Akkor még ezek a tesztek negatívak voltak! Tegnap reggel produkáltak őket pozitívra. Halvány pozitív de jól látható. Azt hittem a ma reggeli (az utolsó a képen) hogy már erősebb pozitív lesz! Erre képen nem is látszik és szinte negatív! :(

Járt már így valaki??? És volt baba vagy megmaradt? Köszönöm a válaszokat!


[link]



2020. márc. 7. 07:21
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
* élőben sokkal jobban látszik ,hogy pozitívak!
2020. márc. 7. 07:22
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha negatív akkor negatív, ha 25 tesztet veszel meg mellé,akkor is negatív lesz.
2020. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem negatív , csak sokkal halványabb. És sokkal erősebbet számítottam . Ezért nem tudom most mi van. Ma vagyok a 28ik napon. 10 hónapja próbálkozunk ,nagyon rosszul érintene ,ha nem lenne semmi!
2020. márc. 7. 07:28
 4/37 anonim ***** válasza:
32%

Ha te látod hogy pozitív akkor mi a kérdés?


A kép alapján én negatívnak mondom.

2020. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes mensi előtt tesztelni! Mert feleslegesen rágódsz rajta. Kémiai terhesség volt, hamarosan meg fog jönni.


Legközelebb akkor tesztelj amikor már késik legalább 3 napja, akkor már biztosra veheted ha pozi, terhes vagy

2020. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy ma hígabb volt a pisi.

Ha kicsit szárad a teszt, akkor szerintem olyan lesz, mint a felette lévő szárazabbak.

Próbálj meg ne izgulni, tudom, mondani könnyű...

Egy vérvételi hcg meg két nap múlva még egy többet mutatna, azon egyértelműen lehetne követni a növekedést.

2020. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érzékeny teszt,már nagyon erős lenne,ha "normális"terhesség lenne.Szerintem meg fog jönni,kemiai terhesseg volt!
2020. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
A tesztek alapjan en is kemiait tippelnek, de szoritok h ne igy legyen.
2020. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm! Akkor így jártam. Csodás!
2020. márc. 7. 09:57
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Ha ugy is van,ne keseredj el.Én 2 év után estem teherbe,kémiai lett,de a kövi hónapban újra terhes lettem. :))
2020. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!