Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszt halvanyabb, mint...

X epil teszt halvanyabb, mint a tobbi?

Figyelt kérdés
Hetfore nem vartam. Este teszteltem Gabriellel, halvany pozi lett. Masnap teszteltem x epillel reggeli vizeletbol, az is halvany. Azota naponta tesztelek, kb alig erosodik a csik x epilen. Ma csinaltam meg egy gabrielt reggel, az hatarozott pozitiv, erosebb, mint a legelso. Kinek mi a tapasztalata x epillel???

2020. febr. 27. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
2naponta duplázódik a hcg, 2naponta érdemes ezért tesztelni. De miért tesztelsz mindennap ha már sikerült pozit tesztelni?!
2020. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyértelmű, hogy a 3.napi késésnél a reggeli azaz koncentrált vizeletből erősebb mint a még el sem maradt napján este
2020. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert megijedtem, hogy ilyen halvany...tudom, hogy ket naponta emelkedik a hcg, hetfo ota azert mar eltelt 2 nap....
2020. febr. 27. 12:01
 4/8 A kérdező kommentje:
A mai gabriel azert mar megnyugtatott, de kivancsi lettem volna, hogy az c epillel van-e a gond....
2020. febr. 27. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én X-epillel teszteltem, nekem egyértelműen mutatta, hogy pozitív.

Reggeli első vizeletből, a menstruáció késését követő 5.napon.

A halvány pozitív teszt is pozitív.

2020. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az x-epillel szerintem semmi gond, nekem màr a nemvàrt előti nap szép pozitív volt, 4 nap késésnél pedig egyforma volt a 2 csík.
2020. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil kicsit fura teszt. Már 6+4 voltam, amikor teszteltem, a digitális Clearblue kiírta, hogy 3+ (tehát több, mint 3 hete fogant a baba), egy másik teszt rögtön erős pozitív lett, az X-epil meg reggeli vizeletből csak halvány volt, fele olyan erős, mint a kontroll csík.
2020. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En ugyan igy voltam az xepil-el mint az utolso. Szerintem a festekanyag nem olyan jo vagy nem olyan sok benne mint mas tesztekben
2020. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!