Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktustól számítva mennyi...

Az aktustól számítva mennyi idő múlva veheti magán észre egy nő hohy terhes? Teszt doki stb. nélkül.

Figyelt kérdés
?
2020. márc. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha figyel, akkor 15-17 nap

Csak leesik, hohy nem jött a menstruáció


De ha Nem rendszeres neki akkor lehet jóval több idő is

2020. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

9 hetes voltam mire kiderült!

Semmi tünet,sőt előtte "mensesidőben" pecsételtem,védekeztünk,fogalmam se volt.

Csak egy normál nőgyógyászati vizsgálatra mentem (volna)!

2020. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 10-11. hétig se nagyon voltak terhestüneteim (menstruáció elmaradását leszámítva).
2020. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
3 hét mulva.
2020. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
8-9 hónap múlva már a gyengébb kategória is!
2020. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Én 10 hetes leszek holnap és ha nem lenne teszt, orvos stb akkor szerintem még mindig nem jöttem volna rá. A menstruációm eddig is kb nem létező volt, én inkább azt hinném, hogy valami betegségem van (állandó fejfájás, álmosság, rossz közérzet)

Ez az első terhességem, de valahogy teljesen máshogy képzeltem el az egészet és már alig várom, hogy vége legyen, legalábbis az első trimeszternek.

2020. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!