Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok mondjátok, kérlek hogy...

Csajok mondjátok, kérlek hogy nem csak én látom,2 csík?

Figyelt kérdés

(Délutánk vizelet és nagyon halvány de lehet csak odaképzelem)


[link]



2020. márc. 9. 16:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
53%
Èn làtok valamit halvànyan! A harmadik babàmnàl pont ilyen volt az első tesztem. Màr 3 èves lesz! 😊 De mèg azèrt ne èld bele magad, sajnos ezekből mèg bàrmi lehet! Szurkolok!
2020. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
96%

Ma én is pont ugyanilyet teszteltem, annyi, hogy nekem még van 4 napom a menses-ig.

A saját véleményem az, hogy szerintem mostanában nem stimmel valami a Predictor-ral, mert mostanában tömegesen raknak ki ilyen képeket. Volt, akinek vérvétel is volt ugyanazon a napon, és az azt mutatta, hogy még csak el sem indult semmi; mégis aznap reggel ilyet tesztelt.

Szóval szerintem ez minőségi hiba is.

Én most negatívnak veszem a sajátomat is. Ha tényleg baba van, akkor majd egyértelműbb lesz napok múlva; ha nem, akkor megjön majd.

2020. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
43%
Én is látom . Csinálj holnap is egy tesztet.
2020. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
70%
Látom hogy mire gondolsz, de szerintem az csak a reagens helye.
2020. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt honapban volt ilyen 2 predictorom is aztan szépen megjött. Nemvart napjan ennel jobban láthatónak kene lennie... 🙄
2020. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 AkireM ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos enis negativnak mondanam :( nekem 5 ilyen tesztem volt sosem erosodott.. vmi van a predikkel mostanaban valoban :(

Viszont en azt mondom hogy csinalj egy facelle tesztcsikosat a rossmanba lehet venni 399ft! Azon ha volt ilyen halvany terhes is voltam ! Drukkolok nagyon , tudom milyen ez sajnos :( irj mi lett.. kovetem :)

2020. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 Mindenkinek ment a zöld kéz! Bizakodó vagyok holnap tesztelek majd reggeliből! Mert ez nagyon 2 esélyes van aki látja van aki nem! Igazság szerint én sem rusom eldönteni hogy halvány pozitív vagy csak a reagens helye. De eddig ez az első reménysugár hátha. Írni fogok, hogy mi lett! 🤗
2020. márc. 10. 07:29
 28/48 A kérdező kommentje:
*tudom
2020. márc. 10. 07:29
 29/48 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsi vagyok, drukkolok :)
2020. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
88%
A második képen én is látom. Drukkolok.
2020. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!