Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielõtt vennék egy tesztet...

Mielõtt vennék egy tesztet feleslegesen azért megkérdezem, szerintetek mi okozhatja a leírt tünetet?

Figyelt kérdés

Február 25-e volt a menstruációm elsõ napja, kb. 5-6 napig tartott. Ezt követõen szinte egybõl együtt voltunk a barátommal védekezés nélkül. 2 napja pedig fáj és ég a mellem belül, de tapintásra (még) nem érzékeny, ami viszont már utalhat terhességre is. Ennyi idõ viszont még a beágyazódásra is kevés, nemhogy ilyen jellegū tüneteim legyenek. 30 éves vagyok, eddig mindig ciklus elõtt fájt csak, de annak is kb.10 éve már.

Mit gondoltok? Egy hét múlva teszt?

Köszönöm.


2020. márc. 9. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovulâlsz
2020. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes de ez tuti nem annak a tünete:D ez inkább a peteerese. Nekem is 6-7 ev menstruációs fájdalom után egyik napról a másikra valtott a szervezetem és a peteeres kezdett el fájni. Fajnak a melleim , a hasam alja , a hátam, a fejem és kívánós vagyok:D

Eddig menstruációnál volt ez . Most is változik néha a peteerrest erzem néha a menstruációt. Neked is ez ovu lesz !

2020. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 9. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ovulációs időben vagy. Így egyértelműen ovulálsz.


Sajnos az ovulációs, pms, terhességi tünetek megegyeznek, ezért az emberek gyakran terhességre gondolnak. Szimplán mi nők meg vagyunk áldva az állandó hormon ingadozásnak melynek köszönhetjük az érzelmi és tünetekkel teli hullámvasutat.


Bár azért ciklus közepén nem a terhesség az első gondolat ;)

Minden jót és most kell akciózni, hogy sikerrel járhassatok :)

2020. márc. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek.
2020. márc. 10. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is peteérés.
2020. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!